0
clear
  • Ново Реално 925 Фунта Сребрен Накит Круг Едноставно Отворете Ткаенината Накит за Жените Додатоци Подароци Висок Квалитет Bijoux
  • -20%
  • -20%
Ново Реално 925 Фунта Сребрен Накит Круг Едноставно Отворете Ткаенината Накит за Жените Додатоци Подароци Висок Квалитет Bijoux

Ново Реално 925 Фунта Сребрен Накит Круг Едноставно Отворете Ткаенината Накит за Жените Додатоци Подароци Висок Квалитет Bijoux

DEN 2639.04
DEN 1346.00

Достапност
Производот е достапен

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Дијаметар:
5.9*0.6 СМ
Бренд Име:
INALIS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
хривнија накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
925 сребрен
Употреба:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Еколошки Стандарди:
Олово,Никел Слободни , Алергија слободни, Никогаш не Боли вашиот
is_customized:
Yes
Н W:
20.54 g

Производи во категоријата

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТКако различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

За нас Ние сме накит производителот и веледрогеријата, добавувачи на бутик,продавница,битпазар.Сликите

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Стил : РетроМатеријал : Металшарм големина : 25mmХривнија големина : прилагодливБоја : како што е прикажано

361 L Нерѓосувачки Челик топката Круг Отворање АлкиГолемина : 5.5 cm*6.5 смМатеријал : 361 L Нерѓосувачки ЧеликБ

Жените АлкиMNWT 2018 Мажите Црна Wristband СТП Кожа Мода Панк Гума Нерѓосувачки Челик Човек Хривнија Додатоци Н

Име На Производот : Не ' Рѓосувачки Челик ЗакачамБренд : Fair Lady HoodПроизвод Стил : ЕдноставнаПроизвод Матер

Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : 170mm200mm , Нараквица Материјал : 100% Титаниум Челик,со В

метал : бисер школкаоблик : падбоја : белаголемина : 12*15mmоваа школка pendanti имаат многу други бои и обликот

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

Големина : 60mmМатеријал : Премиум 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 30gВклучува : Нараквица+ Парфем Locket+12 Сло

Нова Мода Пресврт Јазол Помине Алка Срцето Јазол Хривнија Оџакот Алка Манжетната За Жените ДизајнПредм

Корисни Алка Од Не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Прилагодливи Жици Алка Хривнија Проширување Со Жица Ал

Please wait...