0
clear
  • Висок квалитет за Mimaki LF-140 постојан чип (1set 4color)
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет за Mimaki LF-140 постојан чип (1set 4color)

Висок квалитет за Mimaki LF-140 постојан чип (1set 4color)

DEN 3456.00

Достапност
Производот е достапен

Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолго време; Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
2) ЕМС обично трае околу 6-13 dayas,повеќе или помалку.Висок квалитет за Mimaki LF-140 постојан чип (1set 4color)
Опис На Производот :
1)По долго време тестирање,ние имаме развиено стабилна компатибилен производ succesfully.
1) DHL,TNT Fedex,UPS-от обично трае околу 5-7 дена,повеќе или помалку. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не преку порака или Trade Manager, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи.
3) Кина/Хонгконг Пост воздух mail/Парцела трае околу 20-35days., повеќе или помалку. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.Ако за далечински регионот,тоа ќе биде малку подолг timen;Ако за купувачот е прилагодено причина,тоа ќе биде малку подолго време.
Превозот :
Внимание : Сега Кина не може да се користи на курирската служба DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от шип на руски,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от ,ќе испрати страна на EMS;да Аргентина,Бразил,ако изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от, но не и да ни кажете Даночен број или CPF ИЛИ CNPJ и името на Компанијата,ние ќе ги испрати со ЕМС. Ние сме одговорни за одговорност се задржи на храна лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност. 2 )Висок квалитет,ANYINKJET 100% производство од фабриката; И ние да се добијат повеќе добри повратни информации од нашите клиенти дека производот е со висок квалитет. па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да се преземат тоа.
3)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка за да се вратите.
Услуги на клиентите :
1.
4)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.па тоа може да се обезбеди вашата нарачка пари е безбедно. Suiitable за :
За Mimaki LF-140 чип
4 Боја : C M Y K
Внимание : Доколку е потребно двојно 4color,само да го направи 2set цел е во ред;
Приказ на слики :
Плаќање :
Нарачката пари трансакции се гарантира со Aliexpress;можете да ја потврди нарачката откако ќе ја доби oder стоки pacakge.
6)на Нашите производи гаранција еколошки. Сепак, данок е deterdmined од страна на купувачот обичај, не од нас,од различни држави за различни даночна стапка.
7)нашите компатибилен дел може да го замени оригиналот,што ги зачувате вашите трошоци.
5)Ние може да обезбеди професионална онлајн технички услуги за поддршка,времето е 09 : 30 am~9 : 00 часот. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup,па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.

Кон својствата

Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
ANYINKJET
Број На Модел На:
АЈ-В
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson

Производи во категоријата

006 R01237 006 R01583 тонер кертриџ чип за Xerox 4110 4112 4127 4590 4595 копир ресетирате чипЗа Бренд : Fuji XeroxЧип Тип : Тонер Чип

clt406s cltk406s Печатач Тонер Кертриџ чип за samsung CLP360 clp362 clp365 SLC410 W SCC460 W CLX3305 clx3305fw чиповиЧип Бренд : За SamsungЧип Ти

Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние

Откако ќе ги добиете за возврат, ние ќе го замени или да даде наплата на друг минус цената на превозот!Пр

НДК wechat / whatsapp / мобилен : 008613576261899 6 Имајте на ум кога инсталирате чипови : Ве молиме да не?т инсталирате чи

Вистински Docu Print C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Print C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133За Бренд : Fuji XeroxЧип

711 ЛАК чипови за HP Designjet T120 Refillable мастило касети или ciss системЗабелешка : Овој линк за цените е за HP711 ЛАК ч

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 20pcs(5set) испраќаат Или забелешка вашиот мешани квалитет.Компатибиленсо10

Exhibiton ШоуПакување ДеталиНашиот тимБило какви прашања,ве молам само да се чувствуваат слободни да ми каж

За HP Q6000 A тонер кертриџ чипОвој пакет вклучува : 5 парчиња Б.К.Секоја серија на одборот може да бидат разл

Љубезно ве молиме да го изберат превозот начин ви се допаѓа, кога прави нарачка.Политика На Враќање Aliexpr

Ако не ја добиете вашата цел во рамките поставите време на испорака по плаќањето, или да не се види обнов

1 Сет ЛАК Чип За Epson T676 XL T6761 T6764 За Epson работна Сила Про WPWP 40104020 4023 4090 4520 4530 4533 4540 4590 ПечатачиМодел:ЛАК Chip T67

1% И ние го прифаќаме 1 : 1 замена на неисправни чипПовратни информацииВе молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако ст

5 Sets / Многу Компатибилни Xerox Docuprint C3290 C3290 Рефил Тонер Кертриџ Чип CT350567 CT350568 CT350569 CT350570 ЧиповиЗа Бренд : XeroxЧ

Garantee100% враќање и 1 : 1 замена, ако било defecitveOEM услугаРазвивање на чипови врз основа на користени ОЕМ чипов

Please wait...