0
clear
  • Алуминиумски Профил LED Лента Бар 5050 50cm 36 СМД 12V Кул/Топло Бела Tira LED luces лента Водоотпорен 5pcs/многу Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Алуминиумски Профил LED Лента Бар 5050 50cm 36 СМД 12V Кул/Топло Бела Tira LED luces лента Водоотпорен 5pcs/многу Бесплатен Превозот

Алуминиумски Профил LED Лента Бар 5050 50cm 36 СМД 12V Кул/Топло Бела Tira LED luces лента Водоотпорен 5pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 1104.00
DEN 1049.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификација :
1.Име на производ : 5050 LED Цврсти Лента
2.Должина : 0.5 m
3.Светилки зрак агол : 120 степен
4.Материјал : Алуминиум
5.Боја : Кул Бело (6000-7000k) ,Топло бела : 3000-3500k
6.Извор на светлина : 5050 SMD LED.
7.LED количина : 36pcs
8.Излез Прозрачна : 14-16lm
9.Inpue Напон : DC 12 V
10.Водоотпорен : IP65 водоотпорен
11.Големина : 54*4*1cm
12.Работа Температура : -45 степен- +45 степени.
13. Излезна Моќност : 7 W/PC
14. Гаранција : 2 Години
15. Сертификација : CE & ROHS Пакет вклучува :
5* led Rgid Стриптиз Бар Светлина
Алуминиумски Профил LED Лента Бар 5050 50cm 36 СМД 12 V Кул/Топло Бела Tira LED цврсти лента Водоотпорен 5pcs/многу Бесплатен Превозот
Слики :

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Затворен Осветлување
Должина:
54cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
супер светло
Употреба:
празник
Ширина:
4cm
Гаранција:
2 години
Wattage:
7w
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
LHBSA240
Бренд Име:
Aixy
Модел:
5050 LED Цврсти Лента
Големина:
54*4*1cm
Температура На Боја:
Кул Бело
Лумен:
14-16lm по led
Извор На Светлина:
5050 smd led
Led количина:
36pcs
Влезен Напон:
DC 12V
Водоотпорен:
IP65
Зрак Агол:
120 степен
LED работа температура:
-45 C ~ +45 C

Производи во категоријата

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X26mm X23mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Услуга : 1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000x25mm X15mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17.7mm X8.4mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

оригинални нови LED осветлувањеPOLA 2.0 42"вид 5 Led диоди POLA 2.0 42"Б тип 6 Led диоди Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DH

Политика На Враќање : 1, Било проблеми со квалитетот или превозот штета, ве молиме да ни покаже на тестнио

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

3, Ако има било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас вед

Led Алуминиумски Профил за Led лента светлина 230set / многу, 50cm / pc*Предмети Бр : YD1205FГолемина : L500x W17x H7mmМатериј

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx18.2mmx15.8мм1) Примена на Алуминиум LED профил направени

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X16mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица5), Може да се вдла

Производот се покажеПроизводи апликации : 10 X1 M Групи / Многу Ѕид за миење алуминиум led профил и Crescentic led к

30pcs / Многу 36 Leds LED цврсти лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12 V led цврсти лента од алуминиумска led цврсти бар светлина Беспл

12 V SMD LED 5630 во Дресот на Светлината Цевка Бар Тешко Светилка Жолта боја / Бела За Автомобил Приказ Јасно с

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx30mmx30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LE

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X34.9mm X23.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X30mm X30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

3.3 Ft / 1 M 10 Парчиња Јасно ПРЕДВОДЕНА од Алуминиумски Профил У Облик 12mm Алуминиум LED Канал Систем за 5050 3528 LED

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mmx30mmx30mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LE

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X58.5mm X35.8мм1) Примена на Алуминиум LED профил направен

led алуминиумски профил за led лента спецификација2500mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

Please wait...