0
clear
  • Тифани Класичен Трпезарија Pendant Светилка Ретро Американската Држава Балкон Pendant Светлина Кафе Бар Продавници Pendant Светилки
  • -20%
  • -20%
Тифани Класичен Трпезарија Pendant Светилка Ретро Американската Држава Балкон Pendant Светлина Кафе Бар Продавници Pendant Светилки

Тифани Класичен Трпезарија Pendant Светилка Ретро Американската Држава Балкон Pendant Светлина Кафе Бар Продавници Pendant Светилки

DEN 3798.24

Достапност
Производот е достапен


Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар 12cm, Висина 85cm (4.7"x 33.5") Должина на Кабелот : 60cm, прилагодливи Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Железо,Стакло Пакет се вклучени : 1*Pendent Светилка
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
1 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
3-метри 5square
Е dimmable:
No
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела
Број На Модел На:
CL-555
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте

Производи во категоријата

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Модерната LED Pendant Све

Нашата компанија е базирана на верувањето дека нашите клиенти барања се од најголема важност Нашата гр

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Модерната геометрија Pendant Светла Lamparas Трпезариска Соба Дневна Соба Светла LED Pendant Светилка за Осветлува

Северна Црна L780 MM W33 MM LED K9 Транспарентен Кујна Pendant Светлина кафуле Бар Светлина Lustres Кристал Pendant Светил

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите пре

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm, Висина 11

(Освен некои земји и APO / FPO) .Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред ти

[име на производ ] : Европската луксузни класичен антички Лустерот[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклу

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор Вие мора да му кажете ни што d

Светилка : D35*H20 CMБ Светилка : D24*H26 CMТркалезна Плоча : Dia30 CMПравоаголна Плоча : L50*H4.8 CMИзвор на светлина : E27*1 (

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Please wait...