0
clear
  • Чиста рака плетени од волна тепих француски aubusson килими 122CMX183CM 4 X 6 gc020aub ym-01
  • -20%
  • -20%
Чиста рака плетени од волна тепих француски aubusson килими 122CMX183CM 4 X 6 gc020aub ym-01

Чиста рака плетени од волна тепих француски aubusson килими 122CMX183CM 4 X 6 gc020aub ym-01

DEN 17280.00

Достапност
Производот е достапен

Користење со дебел подлога на подот во секоја соба, или приказ на ѕидот
Обезбеди вашиот е-мејл адреса, така што ќе може да ви ги испрати нашиот целосен преглед на листа со слики
Ве молиме имајте во предвид дека килим не беше совршено рамен кога овие слики се направени. На warped линии во тепих не е дефект, туку само резултат на поклопецот линии на тепих, бидејќи на своите не се поставени совршено рамен.

Кон својствата

Големина:
1220mmx1830mm
Бренд Име:
emilrugs.com
Стил:
Европа
Употреба:
Дома,Хотел,Спална Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални
Место:
дневна соба
Шаблон Тип:
Растенијата
Обликот:
правоаголник
Материјал:
100% ВОЛНА
дизајн:
Aubusson
Техника:
Рачно Ткаени
Број На Модел На:
gc020 ym-01
Измијте Стил:
боја-чистење
Методи:
На готовиот тепих тепих продажба (јуани / парче)
Чистење Тип:
Хемиско Чистење
Процесот:
Рачно ткаење

Производи во категоријата

Не постои ограничување на какви било промени како addons и eliminations.Топ Мода Tapete Детали Околу 9' X 12' Раказаврз

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

започнетекрајотБиг бенг Биг Бенг Теорија / KILIM kilrim тепих тепих дизајн gc13730

51' lx1620 202 gc85savgy16Како Направени : РаказаврзанаОблик : ПравоаголникНов со тагови : бренднови, не се користи,

започнетекрајотСтил MUJI рачно ткаени Јапонски волна тепих тепих kilrim Kilim / / 95*155cm gc13712

40x60cm Мода Тепих Овална Полиестер Кадифен Против Пролизгување Мека Подлога Соба Кат Троседот Душеци За К

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Тепих 137 CMX198 CM4.5'X 6.5' палата aubusson шема зелена gc028nee002Рачно изработени од волна сплетам , таписерии , шарени,

На warped линии во тепих не е дефект, туку само резултат на поклопецот линии на тепих, бидејќи на своите не с

Декорација за Свадба, свадба, забава, ноќта на вештерките Игра вашиот декоративни талент и имагинација

можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот обј

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

WINLIFE Мода Езеро Сино бојадисана Тепих,Домот Флорални Дневна Соба Килими,Бренд на Големи Тепих За Спална

Материјал : високо квалитетен фланеленДебелина : 1 cmF eature : Т hreeдимензионални зголеми цветМека и skidproofПог

Yilong 4'x6 " издржливи рачно изработени турски сина боја килим салон декорација луксузна свила волна тепих (

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Добредојдовте на HUGSIDEA Дома Декор;"прегратка креативност,прегратка живот",HUGSIDEA ви донесе во magin царство.В

Please wait...