0
clear
  • Трговија на големо 12pcs/многу година мода природни црвени оникс хексагонални pyramis облик на приврзоци шарм за мажите и жените ѓердан одлуки слободни
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 12pcs/многу година мода природни црвени оникс хексагонални pyramis облик на приврзоци шарм за мажите и жените ѓердан одлуки слободни

Трговија на големо 12pcs/многу година мода природни црвени оникс хексагонални pyramis облик на приврзоци шарм за мажите

DEN 527.52
DEN 422.00

Достапност
Производот е достапен


Камен Големина : 18mm*24mm
Боја : црвена боја
Материјал : природни црвени ахат
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
fanren
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
pyramis

Производи во категоријата

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 2

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината : 1

Материјал : Зелена AventurineГолемина на(Приближно) : 65x12 MMТежина(Приближно) : 14 gКоличина : 1 bucСликите се земен

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 100pcs / многу 18mm Ѓумбир Snap Копчето База на Стан Меѓусебно Додатоци за

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината...

Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме додадете ни на листата со желби ако ви се допаѓа нашиот пр

Teeny Заби 10 компјутери буковата Нови Лос Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teethin

Нашата продавница вебстраница : Материјал : Стакло шишеБелешки : нема нафта во шише ,тоа е празна шишеГол

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот : DBK062 Земја на Произв

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу 0.50 g Главниот Камен : Ви

Можеби како Тип : Овален Облик на Жица Завиткан скапоцен камен Pendant Исцелување Накит Големина Детали(При

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Doreen Монистра Легура Snap Копчето База Слајд Snap Butoon 18mm База Одговара 18

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 38mm*25mm3sets / многу можете да добиете не заврши производи...

Вие само ни испрати слика и да ми кажете, големината, нашиот дизајнер ќе го стори производи според вашет

Teeny Заби 5 компјутери буковата Нови Торта Приврзоци Teether Бебе Креветчето Играчка Teething Додатоци DIY Дрво Teet

Please wait...