0
clear
  • Висок Квалитет Мини Црвена Сина Ласерски 12 Божиќ Модел Божиќ Проектор Танц Диско Бар Партија Фаза Светла DJ осветлување Светлина T23
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет Мини Црвена Сина Ласерски 12 Божиќ Модел Божиќ Проектор Танц Диско Бар Партија Фаза Светла DJ осветлување Светлина T23

Висок Квалитет Мини Црвена Сина Ласерски 12 Божиќ Модел Божиќ Проектор Танц Диско Бар Партија Фаза Светла DJ осветлување Светлина

DEN 2831.52

Достапност
Производот е достапен


Интелигентни и ефикасен систем за ладење;
Производ Големина : 103mm × 86mm × 46mm
Пакет големина : 165 x140x75mm.
Главните Параметри :
Функција :
Високо квалитетни модели Gobo Црвена Сина Ласерската светлина;
Висок квалитет DPSS во Сини и Црвени ласерски диоди;
Автоматски режим на play/sound режим на play; со 6 поставување програми; Далечински контролер
Мини метална школка, Убава форма, Преносни да го носи;
Одговара на Глобалната Моќ; НИ/ЕУ/AU приклучок за избере;
Моделот Gobo(s) : движење Р&Б ласерски Кул 12 обрасците (вклучува 4 Божиќ обрасци) проектор;
Интелигентни и ефикасен систем за ладење;
Eshiny Автентичноста Гаранција, 1 година гаранција.
Светлосни ефекти на слики и видео записи во симулирани средина партија или бар , во темна соба и имаат право износ од чад, различни средини имаат неверојатен ефект.
МОЖЕБИ ВИ СЕ ДОПАЃА :
Нашите производи се погодни за местото : Диџеи, Диско, Бендови, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова година ноќ, ballroom, Барови, Пабови, Клубови, Студент партија, Ролери rinks, КТВ, Семејство, забава, Роденден, свадба, празник, прослава, Фестивал, Центар, Продавница, маркет и други назначеното место.
Светлосни Ефекти : Шема Gobo(s) : движење Р&Б ласерски Кул 12 обрасците (вклучува 4 Божиќ обрасци) проектор , ве Молиме да ги погледнете нашите производи ефект на сликите или Видео; Напомена : Некои од ефектите треба чад машина!
Најдобри Проекција Далечина : 7-20м.Безжичен далечински : 1pcs ( Не вклучуваат CR2025 батеријата )
* 4. чувајте го подалеку од запаливи материјали и течност.
Eshiny, Ние сме производство на електрични производи фабрика, имаме повеќе производни линии, основана во 2008 година, ние се специјализираат во производство и продажба на електронски производи за да се збогати нашиот производ и квалитет, нудиме производи за клиенти во Кина и други земји, Ако треба да се купи голем број на производи, ве молиме контактирајте не директно, ви благодарам.Ласерско осветлување осветлување : 1pcs
* 2. Ако пакетот има било каков проблем, ве молиме прво контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ги реши вашите probelm, ве молиме да НЕ се ОТВОРИ СПОРОТ! ви благодариме.Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме изберете EMS, ups-от, dh, ви благодариме.
Авто игра : шема движење и промени, во авто игра има флеш игра;
РЕЖИМ на копчето : Off-Звук A/B mode-Авто A/B/CD mode-ИСКЛУЧУВАЊЕ;
Користење на животната средина : 10 ~ 35 целзиусови степени затворен
Загревање време : 2 до 8 минути
Шел : црна висока јачина на ABS пластика школка, убава и лесно да се носат.
Пакетот Вклучува :
* 1. Или тоа може да го направи очи непријатно. ПРОЗОРЦИ : се бара време : 3 до 7 работни дена; Г.ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 20-55 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 30-70 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 7-20 дена.

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ приклучокот, САД приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
t23
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
ESHINY
Напон:
100-240V
светлосни ефекти:
Моделот Gobo(s)
Ласерски Извор:
Висок квалитет DPSS Сино-100mw.Црвена
ласер во боја:
Црвена и Сина
Ласерски снимање од далечина:
работа на владата:
Контрола на владата:
Напојување:
AC Приклучок:
НИ plug /ЕУ plug /AU plug моќ (можете да го изберете)
Гаранција:

Производи во категоријата

Ласерски Модул Крстот ЛеќаСтаклена леќа 8мм Опис на Производот Димензии дијаметар 8мм Пакет 1x Ласерски

Нови пристигне 150 W LED движи главата светлина движи главата место светло за концерт фаза осветлувањеSpecific

Влезен напон : 90240 V AC 50 / 60 Hz потрошувачка на Енергија : 230 WКонтрола на владата : DMX512, гласовна контрола, авт

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 18pcs

Влезен напон : AC90240 V,5060 HZВкупна Моќност : 400 WLED Извор : 4x100 W КОЧАН,ладно бела / топло бела / топло + кул белоDMX

led par светлина ќе биде завршена ова е добар начин за намалување на куповната цена.5) : некои лоши продавачо

Ова е магла машина која спрејови нагоре, опремени со 24 PCS RGB Led диоди Тоа е погодна за внатрешна и надвореш

1pc Ултразвучно магла создателот fogger 10 глава овлажнител +трансформатор 4.5 kg / hУлтразвучно nebulizer за свеж зе

Превозот Time Your плаќање беше успешна и финансирање преку Ali Express платформа за сертификација, ние ќе ви пом

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Лесно да се инсталира, до 180 степе

3 парчиња 35 степен Линија Ласерски Леќи 200nm1100nm со Леќа Рамка М9 и Метал Капа Спецификации : бранова Должин

произведено во кина 350 W 17r движи главата фаза светлина за djSpecificate;Напон : 100 V240 V 50 / 60 HzСијалица режим : YODN /

Она што е начинот на Плаќање?Т / T, paypal или Western Union7.Строго се тестираат пред пратката Во изминатите 8 годин

Произведено во кина фаза светлина движи главата топла продаде 9 X10w RGBW led Мираж ролери светилка за во диск

ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажет

* на авион во прав има два вида внатрешна и надворешна (затворен авион на висина може да бидат 34 метри...

0.3 mm In Ga As PIN Photodiode 8001700nm Користат за количеството на Шеќер во Крвта, Тестер на Пакет : 1x0.3мм In Ga As PIN Photodiode 8001

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 300 WБоја емитуваат : RGBWAP 6 IN1 боја мешањеLed количина : 24pcs

Прилагодени 515nm~520nm 30m W Зелени Ласерски Линија Модул 12x40mm 3 V w / 110° ЛеќаОпис На Производот : Излезна Моќно

Спецификација за производ : Напон : AC90240 V 50 / 60 HzМоќност : 90 WLed количина : 7pcs 10 W led светилкиБоја емитуваат : RG

25 X3 W Професионални Ѕид за Миење на Светлина Висока Моќност 80 W LED Матрица Зрак Светла 25 Очи Ладно Бела / Т

LED Движи Главата Зрак светлина / LED движи главата светло;Б Како да го добиете најновите цена?Ако сакате на

E27 RGB LED Ротирачки Фаза Кристална Топка LED Светло Светилка за DJ / Диско / / Партија 3 WНаправени во Кина од Care

ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажет

Please wait...