0
clear
  • Бесплатни Shippipng 10W/15W/20W Висок квалитет КОЧАН Led Таванот Надолу lihgt Топло Ладно Бела Led Recesse Надолу светилка AC85-265V
  • -20%
  • -20%
Бесплатни Shippipng 10W/15W/20W Висок квалитет КОЧАН Led Таванот Надолу lihgt Топло Ладно Бела Led Recesse Надолу светилка AC85-265V

Бесплатни Shippipng 10W/15W/20W Висок квалитет КОЧАН Led Таванот Надолу lihgt Топло Ладно Бела Led Recesse Надолу светилка AC85-265V

DEN 17280.00
DEN 11232.00

Достапност
Производот е достапен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. За LED висок залив светлина и ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина, имаме Meanwell LED напојување за изборот.
Враќање
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Јапонски врвот бренд Rubycon capacitor која би можела да се спротивстави на 105°C на висока температура и долг животен век.
Испорака
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате
4.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
LED драјвер(LED напојување) : LED драјвер е создаден и дизајниран од страна на Искусен инженер група со користење на висок квалитет на електронски компоненти.
Гаранција
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Име на производ : КОЧАН Led одредување на светлината
моќност : 10 W/15 W/20 W
Извор на светлина : Epistar Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Чипови
Емитуваат боја : топло бела/ладно бела/Чиста бела
Температура на бојата : 2700-3200 K (Топло Бела) ;4500-5000 K (Чиста Бела); 6000-6800 K(ладно бела)
Прозрачна : 90-100lm/w
Влезен напон : 85-265 V AC 50/60 Hz
Школка материјал : Алуминиум
Големина : D90mm*65mm (10 W) / D110*80mm(15 W) / D138*96mm(20 W)
Дупка се намали големина : 75mm(10 W) / 95mm(15 W) / 120mm(20 W)
Гаранција : 2 години
Сертификација : CE & Ro HS
Пакетот вклучува : 1pcs led вградна светилка со 1pcs led драјвер
Карактеристики :
1.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 15W, 20W
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
led одредување на светилка
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
ROSTSTAR
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Слива
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Напон:
85-265V
боја:
топло бела/бела/ладно бела
Тип На Објект:
Downlights
Употреба:
Индустриски
База Тип:
Оптоварување

Производи во категоријата

За купувачите кои директно започнете спор, се надеваме дека да се откаже од спорот прво тогаш ние ќе ве п

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 10 W 15 W КОЧАН LED Таванот / LED вградна светилка вдлабнати Светлина AC8

6 W 12 W 18 W 24 W Плоштадот / Круг Led Панел Светлина Површината Монтирани led вградна светилка таванот надолу 11024

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни

Led вградна светилка трим прстен фитинг рамка GU10 / MR16 центарот на вниманието собрание предводена тела YDG2

3w 6w 9w 12w 15w 25w Плоштадот led панел светлина таванот вградна светилка Топло Бела ладно бела AC85265 Vза кујна бањ

Бесплатен Превозот 2 парчиња / многу 600mm10w T8 лер цевка светлина, крушка светилка 2835 SMD 830lm AC85 V265 V 110 V 220 V CE, ROH

Бесплатен Превозот 15 W / 12 W IP65 Водоотпорен КОЧАН LED Таванот одредување на Светлината Вдлабнати вградна с

2016 година НОВИ МИНИ 6pcs 3 W 18 W Dimmable LED светлото на рефлекторите ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Светлина Вдлабнати

led панелот, led, led светилка, led панел светлина, led светло, painel led, luminaria led, painel, painel де led, luminaria, luminarias став sala, т

(Парцела подолу 2kg)2 Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист д

Висока Осветленост 5 W 7 W 9 W 12 W КОЧАН LED Таванот светлина Светилка Кул Бела / топло бела за дома осветлувањ

6 W 12 W 18 W 24 W Плоштадот / Круг Led Панел Светлина Површината Монтирани led вградна светилка таванот надолу 11024

6 W 12 W 18 W 24 W Плоштадот / Круг Led Панел Светлина Површината Монтирани led вградна светилка таванот надолу 11024

Функција : Modle : 7 9121529w кочан таванот LED вградна светилка Чипови : EPISTAR(Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од па

Политика на враќање : 1 13 цел испраќаат во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти Ве молиме бидете сиг

Mail : sales03at keepsunled.com или продажба на keepsunled диода .По продажба на услуги : 1;за Време на гаранцискиот период ,

Производ Параметри Напон : AC110 V, 120 V, 220 V, 230 V, 240 V 50 Hz Моќ : 3 W Флукс : 330 LM извор на Светлина : Epistar КОЧАН Чип Ем

Повратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на

Точка Име : КОЧАН Led вградна светилка Површината МонтираниЕмитуваат Боја : Бело (60006500 K) / Топло бела (27003200

6 W 12 W 18 W 24 W Led Панел Светлина Површината Монтирани led вградна светилка таванот надолу 110240 V lampada led светилк

Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.LED драјвер(LED напојување) : LED драјвер е создаден и дизајниран

Modle : вградна светилка Моќност : 12 W 15 W 18 W 24 W LED Чипови : EPISTAR(Најдобри чипови во ПРЕДВОДЕНА од пазарот) Боја

Please wait...