0
clear
  • Руската Тастатурата за Acer Стремат 5810TG 5810TZ 5810PG 7736Z 7736ZG 7736G 7738G RU
  • -20%
  • -20%
Руската Тастатурата за Acer Стремат 5810TG 5810TZ 5810PG 7736Z 7736ZG 7736G 7738G RU

Руската Тастатурата за Acer Стремат 5810TG 5810TZ 5810PG 7736Z 7736ZG 7736G 7738G RU

DEN 475.20

Достапност
Производот е достапен


Нов лаптоп, РУСКИ RU Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со
Црна
РУСКАТА ВЕРЗИЈА RU
За ACER 5810 TG 5810 TZ 5810 PG 7736 Z 7736 ZG 7736 G 7738 G
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
Palgo
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за Acer
распоред:
РУСКАТА RU
Пакет:
Kraft хартија кутија
Состојба:
Нов и Оригинален
Замена гаранција:
7 дена
Гаранција за квалитет:
Плус warrnty

Производи во категоријата

Бренд Нови бела Тастатура90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви тр

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

pls се избере една која ќе треба : pic1pic2pic3СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви бла

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Нов лаптоп, ЛА латински или СП шпански тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред праткат

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

(Освен некои земји и APO / FPO)2 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (искл

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Пониска вредност ќе се избе

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.ви благодари

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Бренд Нови90 Дена ГаранцијаСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба друг јазик ,

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

ARBIC Тастатурата за ASN82 N82 J N82 JQ N82 JG N82 JV A42 K42 K42 D K42 J A42 J K42 F U32 U35 U41 AR верзија лаптоп Црна тастатураОбјектот сп

Please wait...