0
clear
  • АКО ЉУБОВТА НЕ се ЧУВСТВУВА КАКО на 90-ТИТЕ R&B јас НЕ САКАМ ТОА писмо за печатење жените tshirt бела врвот tees лето девојки tee блузи Нови 2017
  • -20%
  • -20%
АКО ЉУБОВТА НЕ се ЧУВСТВУВА КАКО на 90-ТИТЕ R&B јас НЕ САКАМ ТОА писмо за печатење жените tshirt бела врвот tees лето девојки tee блузи Нови 2017

АКО ЉУБОВТА НЕ се ЧУВСТВУВА КАКО на 90-ТИТЕ R&B јас НЕ САКАМ ТОА писмо за печатење жените tshirt бела врвот tees лето девојки

DEN 575.52
DEN 403.00

Достапност
Производот е достапен


АКО ЉУБОВТА НЕ се ЧУВСТВУВА КАКО на 90-ТИТЕ R&B јас НЕ САКАМ ТОА писмо за печатење жените tshirt бела врвот tees лето девојки резервоарот врвот Нови 2016 година
големина биста рамо должина на ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 92-100 36.2-39.4 47 18.5 65 25.6 М 96-112 37.8-44.1 49 19.3 66 26.0 L 100-124 39.4-48.8 51 20.1 67 26.4 XL 104-136 40.9-53.5 52 20.5 68 26.8 answer : ___________________________ Note : 1.Користи слична облека да се споредат со големина на табелата. 2.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
П : Како можам да ги купат вашите производи?
О : С irst, треба да созд еден Aliexpress сметка и да се поврзе на вашиот информации за кредитна картичка.
Второ,да додавате производи во вашата кошничка еден по еден и да се направи нарачка.
П : која метод на плаќање не те прифати?
A : ние прифати Alipay,Виза,Boleto,Moneygram и western union.
П : како можам да знам каде е мојата цел откако ќе се направи плаќање?
A : ние ќе се обезбеди следење на број побрзо откако ќе се направи исплата.и тоа може да се следи од страна на :
П : јас не се добие мојата цел кога времето ќе истече.што треба да направам?
A : вие треба да се дојде во контакт со нас пред вашето време истече. ние ќе им помогне на прошири заштита на време за вас слободно.
П : Како можам да се осигура дека јас ќе добие мојата цел во последен, бидејќи не сакам да ги изгубам моите пари.
О : прво,ние ќе ви ја испратиме следење на број, како е можно поскоро за да бидете сигурни дека вашиот парцела може да се следи.
второ, ако тоа не може да се следи по 3-5 дена, контактирајте со нас веднаш. нашиот тим ќе ви помогне песна и да ги реши тоа за вас.
трето,ве молиме бидете сигурни дека на адреса на информации итн си замина сите се точни.
последниот, тоа може да има некои дена задоцнување кога вашата нарачка сретна кинески фестивал или лоши временски услови.
П : Колку долго ќе потрае за мојата земја?
A : можете да ги знаат преку табелата подолу.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
YAMY
Материјал:
Модални,Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
WTQ049
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Производи во категоријата

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен Ве молим

JYConline 2017 Чипка Секси Жени Т Кошули на Кратки Ракави Лето Блузи Tee Кошула Femme Сите натпревар маици За Женит

За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз

Совети : Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете погол

Почитувани купувачи,Нашите Т маици се Азиските големина Големината на Азија е Малку помал од големинат

За Производот : Сите производи се 100% памук печатени со еколошки мастило.За Големина на : Ние продаваме Аз

Драги пријатели : 1 Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод Ако треба да се препродава на нашите прои

За Да Ги Прилагодите 1 Можете да изберете сопствена слика во нашите производи.ве молиме контактирајте с

жените 3 / 4 ракави памук маица Drape врвот модални туника блузи со страна shirring НИ големиниСО ПРОИЗВОДОТГол

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина ве Молиме изберете ја вашата големина база на табела

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе

Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас.Answer : ___________________________ Note :

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

Ние сме Азија големина на маичкаИнформации За ПроизводотСостојба : 100% Сосема новБоја : Како што е прикаж

OLGITUM 2018 Лето Жешка Жени Мода Назад Шлиц Сомот Култури Блузи Кратко Sleeve Тмаица Дами Круг Вратот Velour Крато

Вистински фото : Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воз

Please wait...