0
clear
  • 7/8 Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар Држела во Собата За Хонда CR 80R CRF 125F 150R 250R 450R 250X 450X 230F XR CBR
  • -20%
  • -20%
7/8 Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар Држела во Собата За Хонда CR 80R CRF 125F 150R 250R 450R 250X 450X 230F XR CBR

7/8 Мотоцикл Кочница Спојки Господар Цилиндричен Резервоар Држела во Собата За Хонда CR 80R CRF 125F 150R 250R 450R 250X 450X

DEN 2135.52
DEN 1944.00

Достапност
Производот е достапен


Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоата се направени од алуминиум и елоксирани во иста боја како и капа на течност за изгореници.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Гаранција Сосема Нов
Количина : 1 Пар
Боја : Како На Сликата Прикажани
Хидраулични Сопирачки
Кабелски Спојки
Не инструкции за инсталација
Пакет Се Вклучени :
2 x Кочница Господар Цилиндричен Резервоар држела(Лево и Право)
Fitment :
Универзална fitment, одговара на повеќето бренд 125cc. да 250cc. Спорт велосипед/Улица велосипед/Скутер/Dirt Bike со 7/8" (22mm)
За Хонда
CR80 R/85 R 1998-2007
CRF125 F 2014-2015
CRF150 R 2007-2015
CR125 R/250 R 1992-2007
CRF250 R 2004-2015
CRF450 R 2002-2015
CRF250 X 2004-2015
CRF450 X 2005-2015
CRF230 F 2003-2009
SL230 1997-2004
XR230/MOTARD 2005-2012
XR250/MOTARD 1995-2007
CRM250 R/AR 1994-1999
XR400 MOTARD 2005-2008 година
CRF250 L/M 2012-2014
CBR250 R 2010-2013
CBR300 R 2013-2015
За Јамаха
YZ80/85 2001-2015
YZ125/250 2001-2015
YZ250 F 2001-2015
YZ426 F/450 F 2001-2015
YZ250 FX 2015
WR250 F 2001-2015
WR450 F 2001-2015
WR250 R/X 2007-2015
SEROW 225/250 1986-2014
TTR250 1993-2015
TTR600 1998-2015
XT250 X 2006-2014
TRICKER 2004-2014
DT230 LANZA 1997-2015
YFZ450 2007-2010
За Kawasaki
KX65 2000-2015
KX85 2001-2015
KX125/250 2000-2008 г.
KX250 F/450 F 2004-2015
KLX125,Д-TRACKER125 2010-2015
KLX150 S 2009-2013
KLX250,Д-TRACKER 1993-2015
KLX450 R 2008-2009
KFX450 R 2008-2010
NINJA 250 R 1988-2012
НИНЏА 300 R 2013-2015
За Suzuki
RM85 2005-2014
RM125/250 1996-2008
RMZ250 2004-2015
RMZ450 2004-2015
RMX450 Z 2010-2015
RMX250 S 1993-2015
DRZ400 S/СМ 2000-2014
DR250 R 1996-2000
DR250 S 1990-1994
250 SB 2002-2006
LTZ400/450 2006-2009
За KTM
CBR300 R 2013-2015
250 SX-F/XC-F 2007-2013
250 SX/XC 2006-2013
250 XCF-W/EXC-F/SX/XC/XC-W/EXC 2005
300 XC/XC-W/EXC 2006-2012
200 XC/XC-W/EXC 2005-2008 ГОДИНА
200 XC-W/EXC 2009-2013
150 SX/XC 2009-2013
125 SX/EXC 2009-2013
85 SX,105 SX 2004-2011
65 XC 2008-2009
Answer : ___________________________ Note :
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање Информации
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4. Време на испорака : Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

Кон својствата

боја:
Црна, Сина, Златна, Sliver, Црвена, Титаниум, Портокалова, Зелена
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
H2CNC
Специјални Функции:
Предна Кочница Господар Цилиндричен Резервоар Држела
Објектот Дијаметар:
2inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Ширина:
3cm
Година:
1998-2015
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
MCK001
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
0.6kg

Производи во категоријата

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Ducati MUL

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Машински CNC Billt 6061 T6 Алуминиум 6 Позиција Рачката на Вредноста нерѓосувачки чели

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

3 D Долго CNC Прилагодливи Мотоцикл Сопирачките и Спојката Држела со Карбонски Влакна Апликација За Хонда

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

71281000 1400 MM C olorful Кочница или спојки цревоConnecter дијаметар : 10ммБоја Опција : Сина,Црвена,Црна,СребренаДолж

Состојба : Нова Пакување : 1 Парче Боја : Како Слики Лесен За Инсталација, Без Настава Се Вклучени Fitment : BMW F

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Please wait...