0
clear
  • KAISH 30x Хром 10мм Метал Гроздобер Гитара Тјунер Конверзија Bushings Адаптер Ferrules
  • -20%
  • -20%
KAISH 30x Хром 10мм Метал Гроздобер Гитара Тјунер Конверзија Bushings Адаптер Ferrules

KAISH 30x Хром 10мм Метал Гроздобер Гитара Тјунер Конверзија Bushings Адаптер Ferrules

DEN 739.20
DEN 665.00

Достапност
Производот е достапен


Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.00 ќе бидат потребни за испорака. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот.
Ние не го прифати комбинираат превозот.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Бренд нови, никогаш не се користат во
Боја : Хром (Објект е направен од метал, а не Пластични)
Внатре Дијаметар : 6.

Кон својствата

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
Bushings
Тип:
Bushings

Производи во категоријата

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниБоја : Сребрена(Хром поз

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот ц

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Карактеристики : Брилијантен мултибоја обложени, направете ја вашата музика и шарени. Високиотјаглеро

Afanti Музика Електрична Гитара Магнети (VGT50 на ВОЗРАСТ од Мост )Afanti Музички Инструмент CO.,LTD1 Уверение фабри

Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Ба

99 Цена : $4 Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во емаил На висока д

Hight квалитет на Гитара Patch Кабел Кабелот Ефект на Возилото Инструмент Опис на ПроизводотTTONE Patch Кабел со

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека прево

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

ОписКарактеристики : Гитара Тјунер : 360 степени rotatable дизајн да одговара на вашиот треба подобро. Покажу

Функција : Минимална Должина : 120cmМаксималната Должина : 139cmМинимална Ширина : 2.8 cmМаксимална Ширина : 7.5 cm

Afanti Музика Топла Железнички Електрична Гитара Магнети (GCT73 B)Afanti Музички Инструмент CO.,LTD1...

Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно прево

com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

NYXL0946 е хибрид сет, комбинирање на висока стрингови од супер светло сет (.009) со ниска стрингови од редовни

Ние брод во 2 работни дена Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите Ве молим

Функција : 1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува

Она што начини на плаќање можам да ги користам?Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард,

Функција Одговара на повеќето Gibson Les Paul модерен стил гитара Материјал : Цинк легура.ABR1 Стил, 11 mm тесен гол

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на ЛП Жици се Подигнат 2 Јачина на звук / 2 Тонови / 3 начин прекинува

100% Сосема нов,не се користиОбјектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.Близнаци

Please wait...