0
clear
  • Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR002G
  • -20%
  • -20%
Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR002G

Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR002G

DEN 205.92

Достапност
Производот е достапен


Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нараквици Мажи Жени BR002 G
ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 - БОЈА РАЗЛИКА ,Сите производот фотографиите се преземени од страна на самите себе, ве молиме он derstand има малку боја разлика од различни Монитори.
2 - рачно изработени ,Сите белегзии се 100% рачно изработени, секој работник може само да сплетам 7-9pcs дневно.
3 - ПРИЛАГОДУВАЊЕ ,Ако имате свој дизајн, пратете ни слики или примероци, ние може да го прилагодите за вас.
4 - ИСПОРАКА, Ние ги користиме Кина Пост Регистрирани Воздух Mail пораки кои можете да ги пратите каде пакетот е, превозот цена е висока, така нашата цена е малку повисок.
5 - ЕКСТРА БЕСПЛАТЕН ДАР, со Секој нов или лојален клиент ќе уживаат правото на постоење на 1piece на случаен екстра бесплатен дар, се надевам дека ќе го enojy тоа!

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
MOJO
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Памук
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој
фабрика директни:
Yes
Рачно изработени:
100%
Прилагодено Дизајн:
Прифатливо
Occassion:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина
Пакување:
Поединечно завиткани
превозот метод:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Пол:
жени, мажи, унисекс
боја:
Како на слика или прилагодени

Производи во категоријата

Времето за испорака потреби околу 1235 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и aroud 35 работни дена од DHL / ФЕДЕ

Должина 1=19.1 cm(7.52 инчен),Должина 2=20.4 cm(8.03 инчен),Должина 3=21.7 cm(8.54 инчен),Должина 4=23cm(9.05 инчи)Должина 5=24.3 cm(9.5

925 Sterling Silver Симпатична Мала Кит Животинско Делфин Синџир Прилагодливи Хривнија Алка за Девојки Жените Б

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Боја : Како на сликата шоу

Добредојдовте на нашиот магазинБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $300, бе

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

CWWZircons Моден Бренд Златна Боја Мулти Зелено Црвено Виолетова Кубни Циркони Камења Синџир Линк Нараквици

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

99 / многу30 парчиња / многуТопла Продажба 8мм DIY Додатоци Појас од не ' Рѓосувачки Челик Wristband Хривнија Од

MatterialБакар+ААА Кубни ЦиркониГолеминаХривнија Должина : 7inch / 8inch / 9 инченХривнија ширина : 12mm Хривнија ток

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 1gГолемина : ПрилагодливБелег : 999 златоМИ ЛЕ ZHUBAOП

Чиста Боја Девојки Wristband Biker Нараквица со 18mm Snap Копчето DIY Рака Синџир на Жените Алка Љубов Накит Toggle braccial

Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена Користете памучна крпа за полски накит да се одржу

Информации : рачно изработени евтини многу едноставна боја смола уроци шарм јаже хривнијаСовршен подар

Please wait...