0
clear
  • ECMA-E11320RS+ASD-А2-2023-M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамка
  • -20%
  • -20%
ECMA-E11320RS+ASD-А2-2023-M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамка

ECMA-E11320RS+ASD-А2-2023-M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамка

DEN 47568.00
DEN 45190.00

Достапност
Производот е достапен


ECMA-E11320 RS+ASD-А2-2023-M ДЕЛТА CANopen AC серво мотор возачот колекции 2.0 kw 2000rpm 9.55 Nm 130mm рамка
Пакетот вклучува :
1pcs Делта ASDA-А2 AC серво мотор 2kw 2000rpm 9.55 Н. м Модел : ECMA-E11320 RS;
1pcs Делта ASDA-А2 AC серво мотор ASD-А2-2023-M;
1pcs 3m power кабел и енкодер кабел со приклучок;
1pcs CN1 приклучокот.
PS : Она што го нудат нови и оригинални Делта А2 AC серво мотор и да се вози .Ако ви треба други должина на кабли, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Тип На Мотор:
AC Мотор
Број На Модел На:
ECMA-E11320RS+ASD-А2-2023-M

Производи во категоријата

Опис на производот324 V Piezo Електронски Тон Ѕвончето Аларм 95 DB Континуиран ЗвукОпис : Боја : ЦрнаКоличина :

2.6 KW Висока Моќност AC 130mm страната Серво Мотор и Возачот Поставите 220 V AC Серво Мотор 10 N.М 2500 вртежи во мину

+5 V : Јачина на заеднички терминалstepper моторМодел57 HS76Број на фази2фазаБрој на линии4жицаФаза напон3.Голем

кога ќе ги нарачате. Поддршка PUL / DIR и Г. Излезна струја програмабилни, од 0 Ако се случи да има какви било

1 BUC x 3 Оска MACH3 USB Движење Контрола на Картичката Интерфејс 2000 KHzФункција : Целосно поддршка на сите Mach3 ве

Модел : SGM08 A3 MA11 Состојба : Користено еден , 90% појавата на нови , 3 месеци гаранцијаЕдиница Тип : КОМПЈУТЕРИ

2 НовM550Leadshine 2фаза Класичен Аналоген Stepper Вози M550 DC2050 V 1.1 RMS)АНапон+24+68+72VDCЛогиката јачина на струја71016маПу

ZJMZYM Нов Висок Квалитет XC2005 B ТорбаМашина за правење Dual Channel ПозицијаКонтролор 220v (AC) 50 HZ / 60 HZ 20012500 HZ LCD128 * 64

Прирабница 130mm XINJIE 1.5 KW 10 N.м Кочница AC Серво Мотор Возачот Комплет 1500 RPM & 3 M Енкодер Кабел CNC MS130 STM10015 BZ21 P5+DS3

Обезбеди ОЕМ & ODM услуги.Висок Квалитет Leadshine DC Brushless Серво Мотор ACS606 10360 W 1860 VDC 6 A Нови ОригиналниВовед : 1.7

4 x TB6600 4.5 НА stepper моторни возачот 1 x 5 оска збег одбор 1 x DB25 паралелно кабел 1 x USB кабел англиски јазик прира

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики 42 / 57 / 86 TB6600 Stepper

Погоден за Салата и Не Сала мотори Карактеристики : ● Оперативен напон : 4.5 V5.5 V ● температурата на работ

2 парчиња A3967 Лесно Возачот Stepper Моторни Возачот V44 за arduino развој одбор 3 D Печатач A3967 модулАко ви требаат

2.3 KW Страната 130mm 2500rpm AC напон 220 V Серво Мотор Возачот 7.7 Nm со 3meter Енкодер Кабел & Power Кабел CNC Комплет MS130 STM077

Please wait...