0
clear
  • Модерната Led сребро ноќни светилка за читање светилка ѕид светилка 1W 3w led водовод црево осветлување водовод стапица сликарство огледало светлина
  • -20%
  • -20%
Модерната Led сребро ноќни светилка за читање светилка ѕид светилка 1W 3w led водовод црево осветлување водовод стапица сликарство огледало светлина

Модерната Led сребро ноќни светилка за читање светилка ѕид светилка 1W 3w led водовод црево осветлување водовод стапица сликарство

DEN 341.76

Достапност
Производот е достапен

Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време .
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Ние не прифаќаме никакви враќа без согласувате прво.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји. Но, не може да гарантира за да одговорите на време. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Ви благодариме за вашето време.
Материјал : Алуминиум
Влезен напон : AC 110-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : 1w/3 W Висока Моќност LED
Температура на бојата : Топло Бела или чиста бела
Планината метод : Монтира на Ѕид
Контрола на владата : Switch
Illumniation Област : 5m^2 до 10m^2
Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји.
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.

Кон својствата

Wattage:
1W, 3W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
GY
Напон:
90-260V,220V,110V
Број На Модел На:
GY-DD-032A
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Сребро.
База Тип:
NA

Производи во категоријата

Материјал : Метал, SMD LEDВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотр

vСпецификации : Тип : Ѕид Светилка Моќност : 40 W Напон : 110220 V AC Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Матер

Алуминиум LED Светилки Ѕид Светлина се Прилагодува Светлината Бои се Префрлите на Контрола современото

Прилагодливи површината монтирани led ѕид светлина, ѕид светилка затворен,декоративни ѕид светлина за с

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Бесплатен Превозот L56cm / L65cm / L81cm Месинг Луксузни Бања Огледало Светилка Водоотпорен Ретро Бронза Кабине

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите големи кредитни ка

Водоотпорен Ретро Бронза 54cm / 66cm Бања Огледало Светилка Кабинет Суета Огледало Светла 100% Месинг Ѕид Све

започнете GZMJ Гроздобер Земја Стил на Лофт Метал Ѕид Светлина Ретро Месинг Ѕид Светилка Прилагодливи Ин

2017 Лофт Американски Ретро Скалите Aisle Балкон Ѕид Светилка Европската Спалната соба Ноќни Крпа Кристал Д

Спецификација За ПроизводИме : Коњ Ѕид СветилкаМатеријал : ДрвоТелото Боја : Како На СликатаДимензии : Ш

wallq111111 You се избришани поврзани маркетинг образец знаме притиснете ctrl + z за да ги поништите измена на рез

Модерен Дом Декорација Ѕид Светилка Алуминиум Жица Абажур Спалната соба Светлина Тела Кристал dimmable switch

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

Материјал : Бакар со Матирано стаклоБоја : златнаГОЛЕМИНА на : Видете ги деталите на сликаСветилки : E14 ,1

specifiche tecniche : modello : 603010 W potenza : 10 W Tipo ди Чип : SMD2835 x 50 pz tensione ди funzionamento : 100240 V AC 50 / 60 Hz dimensione : L = 44 см, H = 6 cm finitura :

Светилка на Лофт RH 30 W ЛЕР Песна Светлината Проширување Заградата Дизајн на AC напон 220 V Интеграција Свет

Please wait...