0
clear
  • Квалитетот Титаниум Крстот Pendant Ѓердан за Мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Краток Дизајн Кул Накит
  • -20%
  • -20%
Квалитетот Титаниум Крстот Pendant Ѓердан за Мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Краток Дизајн Кул Накит

Квалитетот Титаниум Крстот Pendant Ѓердан за Мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Краток Дизајн Кул Накит

DEN 183.36
DEN 156.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : Панк pendant, од не ' рѓосувачки челик ѓердан, мажите ѓердан
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Должина : 50 cm
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Подарок : торба Сомот
Квалитетот Титаниум Крстот Pendant Ѓердан за Мажи 316 L не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Краток Дизајн Кул Накит

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3.1 cm * 1.67 cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
титаниум челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
Титаниум
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
Utn8008
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик ( Титан )
Прилики:
Подарок / Роденден/ Годишнината /Секојдневно носење
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Мажи
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Крстот pendant, од не ' рѓосувачки челик ѓердан, мажите ѓердан
Тежина:
8.9g

Производи во категоријата

dianxiaobao_1dianxiaobaoПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online от

Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083105 100%

12 Парчиња / Многу Двојна Риба Керамички Ѓердани Монистра Камен Шарм Приврзоци Долго Tassel Ѓердан Ткаат Си

Трендимонистра Нов Дизајн Бакар Marquise Дрвото на Животот Pendant Трепет Камен Ѓердан Мода НакитКоличина : 1 buc

Ѓердан ID : 6321 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 25% ПОПУСТ парче 4.98 100 40% ПОПУСТ парче 4.60 100 25% ПОПУСТ парче 5.11 100 25% ПОПУСТ п

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Боја : Сина Материјал : Опал Камен / 925 Sterling Silver Стил : Hamasa Рака Накит Должина : 14mm*24mm Тежина : 1.8 g

Сребро Злато Боја Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жени

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Опис на производот : СОВРШЕН Подарок за Роденден, Подароци, Партија, ноќта на Вештерките и Божиќ.Материј

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444 100% Сосема Нов и

Накит Тип Pendant ЃерданРод Жени / ДевојкиМатеријал 925 Sterling SilverPendant Големина 34*19mmПовод Подароци, Партија, Ан

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !Ако ви треба други синџир, ве молиме оставете порака во ред,

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

12683966138046917 Популарни Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче925 Sterlin

Please wait...