0
clear
  • 17.5*15CM Персоналните шангај со падобран Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена C7-0702
  • -20%
  • -20%
17.5*15CM Персоналните шангај со падобран Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена C7-0702

17.5*15CM Персоналните шангај со падобран Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена

DEN 122.40
DEN 73.00

Достапност
Производот е достапен


17.5*15 CM Персоналните шангај со падобран Екстремни Спортски Автомобил Налепници Винил Decals за Покривање На Телото Црна/Сребрена C7-0702
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-0702
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
17.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
15cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Производи во категоријата

Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволствот

3 D AWD Значка Амблем Налепница Decal Одговара за Автомобили Auto Сите Тркала SUV Off Road Џип ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПР

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига Ве молиме оставете позитивни

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

15.5 CM*4.5 CM Свиња Моќ Внатре Удар Од JDM Налепници Decals Тркачки Автомобил Амблеми Прдеж Смешно Симпатична Авт

15.5 CM*12 CM Овозможува да се Оди на Риболов Винил Автомобил Decal Налепница Автомобил Налепници Мотоцикл Укра

3 D Автомобил Налепница Автомобил Стил за "Рено" Megane 2 3 Duster Логан Clio Megane Captur Лагуна 2 Sandero Fluence Kangoo Kadjar Trafic Ка

Abs Копче Случај Школка lfor Форд Фокус 3 Mk3 Mk4 Ranger Kuga Ecosport Работ Mondeo Титаниум Автомобил Копче за Капакот 4 Бои

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

modname=ckeditorголемина : S 18cm*14cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот Нема позадина ( ве моли

9cm*18cm Лов Трофеј на Животните Глава Винил Автомобил Налепница Мотоцикл Црна / Сребрена S35878Овој производ

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

Производи име : Креативни Moto GP Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни ОПЦИЈАГолемина : 120x30mmПа

Карактеристика 4 : Цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

Карактеристики : Тоа е замена на дел за вашата антена, тоа може да ја зголеми јачината на сигналот и да се

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

YJZT 10x10cm ЗОМБИ Појава Одговор Тим Мода Мотоцикл Ретрорефлективен Автомобил Налепници Ц18065​Гаранција : 1.1

net / zhcn и / / global.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии Набавната цена е помалку од $ 5 п

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

1.52x15m ПВЦ PPF (ПВЦ БОЈА ЗАШТИТА ФИЛМ СО Антинула и самопоправка функција )

Please wait...