0
clear
  • 36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II
  • -20%
  • -20%
36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II

36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II

DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен

36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II Ние сме Фабрика Снабдувач . Најдобар квалитет и брза испорака 11 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои. Pls одбра бои од табелата подолу. Овој производ вклучува 2 парчиња Заменливи CR2032 Батерии. Супер светло. Се користи за свадби , страните-centerpieces и цвет arrangments. Квалитет на производот, купи од нас со доверба!! Нашите Подводни LED Светла функција На on/Off Прекинувач и се подготвени да се користи надвор од кутијата 10 различни бои за вашиот избор, боја доаѓа во 10 парче парче пакет!! НОВ ДИЗАЈН и СУПЕР СВЕТОЛ FLORALYTE II ЧАЈ СВЕТЛИНА Тие ги користат 2 x CR2032 Батерии кои се вклучени и веќе инсталиран.
Овие батерии се заменливи! Овие обновливи, подводни LED светла, се водоотпорни и безжични и на тој начин совршен за осветлување до вазни, чинии, или каква било вода полнат контејнерите.
Овие подводни светилки често се користи за centerpieces, секоја прилика каде додавање на светлина за да цвеќиња или вазни. Тие прават голема партија услуги, како и. Овие вода доказ LED светла се достапни во различни голема бои. Тие се за 1.25 Инчи во дијаметар од околу 1.00 Инчен висока, и затоа одговара на стандард Чај Светлина на Сопствениците. На подводни светлина, може да биде вклучено или исклучено со извртување на база на модул. Животот на батеријата на осветлување модул е повеќе од 50 часа. Нашите LED светла се забавуваат, безбеден и совршен кога ќе треба алтернатива за свеќи, со цел да се исполнат оган, кодови или за да се избегне опасностите на отворен пламен. Еве некои слики од нашите производи.
Слики за Пакување.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Килибар, Топло Бела, Розова, Виолетова, Теал, Портокал
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Подводни led светло
Глава Број:
1-19 глава
Напон:
3V
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
боја:
Бела
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-002
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
боја:
ЦРВЕНО/бела/топло бела/црвена/зелена/блу/теал/розова/виолетова/портокал/RGB
Батеријата:
2 парчиња CR2032 Батерии вклучени,трае повеќе од 48hours
Големина:
1 tall ,1.125 wide round shape, original design
Пакување:
10pcs/блистер кутија,100pcs/внатрешен кутија,1000pcs/Master Картон
Апликации:
Свадби,партии,како и другите прилики за centerpieces
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Функција : Жица Боја : Бакарен Кабел должина : Appx 2М / 3М / 5 M / 10 M Целосно пренослив LED Боја : Warm White Работи на 3x

1pc / многу 3 AAA Батерија Управувана 7 CM Круг Супер Светла Бела / Топло Бела Водоотпорен Подводните Floralyte LED С

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.логото{float : left;бала

Другите : 1(on / off) Функција завеса Пакет Содржина 1 String СветлинаПостојат повеќе светла во мојата продавни

Предупредување : 1 Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за

Мали Вода Подводни Led Лебди Чај Светлина Батеријата Мини LED Подводните Цвет Вазна СветлинаВодоотпорен В

50pcs DHL батерија на Висок квалитет на Далечински Контролирани 6inch Multicolor Сребро LED Светло База За Свадба Ма

Или виси во шаторот Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително importantto нас како подобро НСД р

Посебен дизајн за да се доказ за тоа да биде водоотпорен .)Празник Акцент Осветлување (базен, езерца, мра

(1pc / многу)Табела декорација 9pcs СуперСветли Led диоди Батерија Управувана 4inch ПРЕДВОДЕНА Чаша Вазна Светл

За да се постигне динамичен менување на ефектите, Одберете од Исчезнат , Блиц и Мазна за да ја видите бои

Испорака обично трае помеѓу 47 дена за FEDEX ,DHL, 1545 денови за пост превозот.)Празник Акцент Осветлување (баз

00 / многупарчиња / многуФабрика Директни (4pieces / многу) 100% Водоотпорни Мини LED Светло База 3 AAA Батеријата

1 Pc / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Дале

Please wait...