0
clear
  • Airbrush За Ноктите Уметност Aerograph Компресор за Полнење на Ноктите Шминка Козметика Со 8 Бои, Сликарство Пигменти 1 Воздух четка Матрицата
  • -20%
  • -20%
Airbrush За Ноктите Уметност Aerograph Компресор за Полнење на Ноктите Шминка Козметика Со 8 Бои, Сликарство Пигменти 1 Воздух четка Матрицата

Airbrush За Ноктите Уметност Aerograph Компресор за Полнење на Ноктите Шминка Козметика Со 8 Бои, Сликарство Пигменти 1 Воздух

DEN 3585.60
DEN 3407.00

Достапност
Производот е достапен

6 g МАТЕРИЈАЛ : Coppe Една акција активира воздушна контрола Лесно течност refills и лесен за чистење.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Враќање & Наплата Ако нареди погрешно,ве молиме да ја откажете нарачката во рок од 1 ден и да го изберат разумот не сакам оваа цел ,ви благодариме.
8 бои вклучени : Портокалова, Црна, Жолта, Зелена, Бела, Црвена, Сина, Виолетова
Совршен за природни и лажни ноктите.
Воздухот Четка Компресор Airbrush 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure paymenprocess или ЗАЧУВАМ.Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Превозот,дали пратката се скрши кога ќе се примени и како не пратката .
Место цел на Линкот подолу.
Контактирајте со нас, прво кога ќе се сретне со проблеми.
Ние само брод вашата потврди адреса.Дали сте задоволни со мојата услуга Плаќање 1.
Брод од Кина во рок од 5 бизнис дена ,не се исти испорака датум на друга држава,повеќе или помалку.6 см По-пакет големина : 16*8cm
На матрицата ќе биде Бесплатен подарок
Пакет се вклучени
1 X Воздух Држач, Четка
1 X Воздушниот Компресор
1 X Воздух Црева
1 X AC Трансформатор.
Можете да го врати во рок од 7 дена по приемот,но превозот на плаќање не се враќа.4 mm убавина посебни airbrush ГОЛЕМИНА : 14*4.
За На Матрицата Матрицата Големина : 3cm*1.
1 X Настава за Компресор
1 X Складирање Случај за Воздушниот Компресор
1 X Воздух Четка
1 X 8colors Основните помине Пигмент
1 X Случаен превозот матрицата
1 X Plug Конвертор
Ноктите алатки што може да се допаѓа
Повратни информации и Повратни информации е од исклучително значење за нашата компанија за подобрување на услугите и квалитетот на производот ,ве молиме да ни оставите реалноста повратни информации околу 3 аспекти :
1.
Стандард Млазницата Кол.5 mm : за крупни честички боја(вода пополни почвата, металик боја),за почетници )
За Пигмент
8 Бои Airbrush Боја за Помине Уметност со 30ml во секоја боја.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Пратката Брод од нашиот магацин во рок од 1-3 бизнис дена ,обично 3-7 дена да се добие пратката,откако објект е надвор од акциите,ние ќе ве контактираме итно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и име е точно пред да купите.
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен .4 mm Игла Уметност Комплет Привремени Тетоважи Помине Уметност Хоби Сликарство
Повеќето Предност на Airbrush Нокти : Лесно да се направи Искачување на Ноктите
За Airbrush SP136-0.
Сите предмети ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард Превозот или SF Express
Увозни давачки , даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.

Кон својствата

Тип:
Телото Боја
Бренд Име:
pinkiou
Количина:
1 сет
Број На Модел На:
Airbrush Помине Комплет
Состојка:
Бакар
НЕТО-WT.:
890g
Напон:
DC 12V
Адаптер:
Меѓународни conveter 100-240v
Макс притисок:
25psi
Проток на воздух:
7.5 L/min
Игла:
0.4 mm
air снег:
1.5 м
Пигмент:
8basic бои
матрицата:
1 стил

Производи во категоријата

8 бои 1 сет ноќта на Вештерките Тело се Соочуваат со Сликарството Перат Безбедно Костим Партија ШминкаЗа

Опис на Компресор : Dc воздушниот компресор е погодна за шминка,козметика,тетоважа, и почетник на хоби.и т

Опис на Компресор : Dc воздушниот компресор е погодна за шминка,козметика,тетоважа, и почетник на хоби.и т

Опис : Ова airbrush комплет со компресор во собата може да се широко се користат во craftwork прскање, козметика,

Ако не можете да го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со насОбично ние ќе ја испрати на произво

Опис : Airbrush Машина Дел : airbrush игла Калибар : 0.3 mm Игла Должина : околу 13cmПакување irbrush Игла х 5

Воздушниот КомпресорОпис : Компресорот е погодна за craftwork прскање, тен, тетоважа,хоби / модел, храна инду

Опис : Dc воздушниот компресор е погодна за шминка,козметика,тетоважа, и почетник на хоби.и тоа има голем

Професионална 1 Сет 12 Бои Флеш Тетоважа Лице Телото Боја Масло ликовна Уметност Карактеристики : 100% Сосе

Спецификација : Кол : 6×4mm Должина : 3m Адаптер : 1 / 8"BSP1 / 8"BSP Пакет се Вклучени : 1x Airbrush Црево

Спецификација : Млазницата : 0.3 mm, 0.4 mm,0.5 mm (изберете еден големина) Игли : 0.3 mm, 0.4 mm,0.5 mm (изберете еден голем

Опис : компресор е погоден за make up,тен,тетоважа, хоби / модел,нокт слика,пекарница и така натаму Карактери

Прашање Еден, на оваа 10 ML може да се печатат многу пати? О : Ова не е нужно на големината на основната .. 100300

Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас3.Feed back : 1...

OPHIR 0.3 mm Професионални Двојно Дејство Airbrush Комплет со Чистење Игла & Четка Опис : Голема за нокти уметност

Please wait...