0
clear
  • Мини чудовиште везови печ 2.4широк /навивам нагоре/торба печ/пеглање
  • -20%
  • -20%
Мини чудовиште везови печ 2.4широк /навивам нагоре/торба печ/пеглање

Мини чудовиште везови печ 2.4широк /навивам нагоре/торба печ/пеглање

DEN 580.80
DEN 534.00

Достапност
Производот е достапен

Мини чудовиште везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
78283
Техника:
Извезена
Големина:
2.4 wide X 2.4high
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.4 wide X 2.4high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
78283
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Главната ВоведМикс од бои случајношто треба да се користи лепило за да го поправам на други ткаенини ил

Goose М писмо везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / др

Вовед Главната / Како да го користитеНие сме manufactory Welcom вашиот дизајн, и ви благодарам многу за вашата по

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинПочитувани купувачи ,може да се

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

ЗакрпиОпис Боја : исто како големина на слика : 4x3cm Количина : потполно 50pcs можете да се спомене боја или д

Mompox, Колумбија Знаме везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли /

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

ИДЕНТИЧЕН Pennant Четири Знаме везови печУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2 Мес

Ако производите не се добри како што се очекува, pls ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите ко

Бесплатен Превозот 4 видови Мала Симпатична писе парче Облека се Облекуваат Тмаица закрпи железо на леп

5 КОМПЈУТЕРИ 3 D Цвет sequine Rhinestones мушка brooch закрпи applique шиење на beading applique облека, чевли кеси декорација печ

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинПочитувани купувачи ,може да се

Лесно да се аплицира железо на applique Детални везени квалитет на железо во печ Пегла На Димензии : 4 X 0.97 инч

Големина:6.3 cmКоличина : 20pcs / број 1 ЖелезоНа ( слика научи како да се користи) 2.Нашите appliques исто така, мож

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

ИзвестувањеВе молиме Бидете Сигурни дека се Меша Наредби > 10$,Ќе Добиете 2$ Попуст и Avaliable Следење Кодот

Прекрасна AB Боја Кристал Beaded Железо На Закрпи Многу WRA725Опис : Тип На ОбјектКристал ПечТочка Бр.WRA725Голем

4pcs / торба Бела чипка applique Деликатна везени 25*13cm за врвот фустан m306 многупарчиња / многуДолго се Откажат

Запад каубој везови шапка печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / к

modname=ckeditor1 Pcs Цвеќиња и Растенија Везови Крпа Мода Облека Печ Decals Сите натпревар DIY Фармерки Дупка Поправ

монистра ракаsewed appliquesшиеналепак заосновната ткаенина : црнаголемина : како подолу на сликата

Моден Hornet Кристал Beaded Везови Печ WPHB030100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизај

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ако вашата нарачка вкупниот износ достигна во мојата продавница(мешани пр

Главната ВоведМожете да се шие на или се користат специјални лепило за дизајн,@S ize : 30мм.можеби големина

5pc / многу да се Шие На Sequin Орел Главата Печ Везени Јастреб Applique Сокол Закрпи За Облека рачно изработени с

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

Please wait...