0
clear
  • Новиот Модерен го Вклучите/исклучите 3W 5W Бела Флексибилни Црева LED Ѕид Светилка Флексибилни Рака Светлина Светилка Скалило Детска соба Ноќни Ѕид Осветлување
  • -20%
  • -20%
Новиот Модерен го Вклучите/исклучите 3W 5W Бела Флексибилни Црева LED Ѕид Светилка Флексибилни Рака Светлина Светилка Скалило Детска соба Ноќни Ѕид Осветлување

Новиот Модерен го Вклучите/исклучите 3W 5W Бела Флексибилни Црева LED Ѕид Светилка Флексибилни Рака Светлина Светилка Скалило

DEN 501.12
DEN 501.00

Достапност
Производот е достапен

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните. Но, не може да гарантира за да одговорите на време.И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.Ние не прифаќаме никакви враќа без согласувате прво.
Материјал : Алуминиум
Влезен напон : AC 110-240 V 50/60 Hz
Сијалица Тип : 3 W или Висока Моќност 5 W LED
Температура на бојата : Топло Бела или чиста бела
Планината метод : Монтира на Ѕид
Illumniation Област : 5m^2 до 10m^2
Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји. Ви благодариме за вашето време.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време .

Кон својствата

Wattage:
3w without switch, 3w with switch, 5w without switch, 5w with switch
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Бела
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
GY
Број На Модел На:
GY-WL-040
Напон:
90-260V,220V,110V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
База Тип:
NA

Производи во категоријата

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.2)Плаќањето мора да се изврши

vСпецификации : Тип : Ѕид Светилка Моќност : 40 W Напон : 110220 V AC Применливи Простор : 1015 Квадратни...

Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да

Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено / жолта /

wallq111111 You се избришани поврзани маркетинг образец знаме притиснете ctrl + z за да ги поништите измена на рез

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Ние ќе се обезбеди најдобр

Модерен Дом Декорација Ѕид Светилка Алуминиум Жица Абажур Спалната соба Светлина Тела Кристал dimmable switch

specifiche tecniche : modello : 603010 W potenza : 10 W Tipo ди Чип : SMD2835 x 50 pz tensione ди funzionamento : 100240 V AC 50 / 60 Hz dimensione : L = 44 см, H = 6 cm finitura :

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Спецификации Светлинат

Светилка на Лофт RH 30 W ЛЕР Песна Светлината Проширување Заградата Дизајн на AC напон 220 V Интеграција Свет

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите големи кредитни ка

Модерен Минималистички Нордиските LED Ѕид Светилки Креативни Спалната соба Ноќни Читање Светлина дневн

dianxiaobao_1 anxiaobao_2НИ 58.9 / парче НИ 30 / парче НАС 198 / парче НАС 78 / парче НАС 298 / парче2018 JUSHENG Модерна Бронза

Бесплатен Превозот L56cm / L65cm / L81cm Месинг Луксузни Бања Огледало Светилка Водоотпорен Ретро Бронза Кабине

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Враќање1.Гаранција1...

Please wait...