0
clear
  • впечаток Ван древниот замок сценографијата платно printings маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика без рамка
  • -20%
  • -20%
впечаток Ван древниот замок сценографијата платно printings маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика без рамка

впечаток Ван древниот замок сценографијата платно printings маслото отпечатена на платно ѕид уметност декорација слика без рамка

DEN 497.28
DEN 299.00

Достапност
Производот е достапен


1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. 2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно. 3. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. 4. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас. 5. ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ.
Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег .
Детали
1. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји.
3. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). 4. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 5. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. 6. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ви благодариме!
1. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. 2.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. 3. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа.

Кон својствата

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 20X30, 24X32, 24x36, 36x48, 40x80, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DS4-153
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Големина:
Инч
Рамка:
Без рамка
бела чипка:
3-5cm

Производи во категоријата

Цитат недостасуваш Платно Печатење на Слика Нордиските Стил Постер на Ѕид Уметност Слика За студии Дец

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати на

Производи Име на 7Простор Апстракт Fishs Семејство Ѕид Слика Платно Сликарство Модерна Акварел Постери и

Ова е highdefinition печати платно слики!!!Овој производ е само платно сликарство јадро, РамкаАко сакате ни да г

ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати на

Нашите типографија отпечатоци и Уметност отпечатоци на Aliexpress функција инспиративни и мотивациони цита

Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детал

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Нашите типографија отпечатоци и Уметност отпечатоци на Aliexpress функција модерна ѕид уметност, Скандинав

1 Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики 2 За да се задржи надолу превоз

Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактир

Карактеристики : Марка : HAOCHU Име : Платно Сликарство Материјал : Висок Квалитет на Платно Големина : A4 (21x30c

Рачно насликани маслото е различна од други артикли имаат многу инвентар,ако се земе фенси , ве Молиме н

Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег .Ова е само платно отп

Нови пристигнување Обичај велосипед,трката,брзината,бојата,велосипедизам платно постер Дома Декораци

АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за

1 Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики 2 За да се задржи надолу превоз

Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2 Што е разликата пом

Please wait...