0
clear
  • 25184082 96417830 МАПАТА Цела Апсолутен Притисок Сензор За Daewoo Chevrolet Aveo Lacetti Nubira Optra Holden Viva 1.8 L
  • -20%
  • -20%
25184082 96417830 МАПАТА Цела Апсолутен Притисок Сензор За Daewoo Chevrolet Aveo Lacetti Nubira Optra Holden Viva 1.8 L

25184082 96417830 МАПАТА Цела Апсолутен Притисок Сензор За Daewoo Chevrolet Aveo Lacetti Nubira Optra Holden Viva 1.8 L

DEN 376.32
DEN 339.00

Достапност
Производот е достапен

Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96417830 25184082 Fitment : Chevrolet Aveo 5 1.8 L DOHC 1796 cc 89 k W 121 PS 2007-2008 Lacetti 1.8 L DOHC 1796 cc 89 k W 121 PS 2003-2012 Nubira 1.8 L LDA (F18 D3) 1796 cc 89 k W 121 PS 2005/08 - Nubira Kombi 1.8 L 1796 cc 89 k W 121 PS 2005/08 - Nubira Stufenheck1.8 L 1796 cc 89 k W 121 PS 2006/01 - Optra 1.8 L 1796 cc 89 k W 121 PS 2006-2014 Daewoo Lacetti 1.8 L DOHC 1796 cc 89 k W 121 PS 2003-2012 Nubira 1.8 L LDA (F18 D3) 1796 cc 89 k W 121 PS 2005/08 - Holden Viva JF 1.8 L F18 D 1796 cc 89 k W 121 PS 2005-2009
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Кон својствата

Стил:
Varistor Тип
Резолуција:
25184082 96417830
Тип На Сензор:
Холцер
Мерен Опсег:
25184082 96417830
Бренд Име:
ZCAUTO
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
25184082 96417830
линеарна:
25184082 96417830
Чувствителност:
25184082 96417830
Повторливост:
25184082 96417830
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок

Производи во категоријата

Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 12 дена(од понеделник до петок

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

НОВА Високо Квалитетна Нафта Ниво Сензор За Ауди А3 А4 A6 A8 TT Q7 06 E907660 94860615000 06 E 907 660Fitment Детал на сликатаДоб

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

5 WK96819 22365AX000 Нова МАПА Сензор Одговара За Nissan MICRA IV K13 1.2 ЗАБЕЛЕШКА (E11) 1.4 Внесувањето Воздух Сензор за Прит

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

6 L 1598 CC 98 Cu.исто така, ве молиме да не информирате на вести.6 L 1598 CC 98 Cu.ако стоката е различно твое или оштет

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверет

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Гаранција : 1 година гаранција0261230044 / 1119939 / 1439900 / 1 S7 A9 F479 AB / 1 S7 A9 F479 AC / 30658184 / 31251242 / 4 S4 Z9 F479 AAЗа ФОРД З

Притисок Switch Притисок Valva Трансдуцерот Притисок на Маслото се Префрлите на Гориво Притисок Сензор Дел б

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат

Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана.П) Што за квалитет проблем?Нашите производи се неопходн

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

0 D (СУМ,AS) 103 KW / 140 PS 3.2011 За AGRALEDEUTZ V6 3.3 JTD Дизел FWD 04 / 2002 08 / 2006 За FIAT DUCATO Автобус (244, Z_) 2.8 JTD 4x4 Дизел AWD 07 / 2002 08 / 200

Please wait...