0
clear
  • MZC Нова Франција Накит Ајфеловата Кула Брошеви За Жените Женски 2017 Кристал Брошеви Злато Broaches Јака Иглички Broches Femininos
  • -20%
  • -20%
MZC Нова Франција Накит Ајфеловата Кула Брошеви За Жените Женски 2017 Кристал Брошеви Злато Broaches Јака Иглички Broches Femininos

MZC Нова Франција Накит Ајфеловата Кула Брошеви За Жените Женски 2017 Кристал Брошеви Злато Broaches Јака Иглички Broches Femininos

DEN 133.92
DEN 94.00

Достапност
Производот е достапен


MZC Франција Накит Ајфеловата Кула Brooch За Жените Женски 2016 Година Кристал Брошеви Злато Broaches Јака Pin Broche Broches Femininos
Опис : Предмет : Мода Brooch Бренд : 100% Сосема Нов Пол : Жените Дами Девојка Повод : Свадба Партија Ангажман Божиќ Подарок

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
Brooch За Жени
предмети:
Афион брошеви
Стил:
Гроздобер Класичен Romanitc Brooch
Пол:
Унисекс Жени, Девојки, Љубовници Дами
Материјал:
Цинк Легура Кристално
Брошеви Тип:
Брошеви Иглички
Тип На Објект:
Канал Brooch
боја:
бели црвени жолто и сино
Објектот:
Broach Broch broche
Повод:
партиски ангажман свадба pin
жените накит:
bijoux femme јака pin

Производи во категоријата

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слобо

Големина : 4.7*3cmТежина : 15g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал,емајл

Топла Продажба ID : 5148 95% ПОПУСТ парче 4.29 100 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 9.48 100 95%

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Гроз

Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме во shandong Qingdao производителиАко имате било какви прашања, ве м

Моден 12pcs Зелена Кристал Dragonfly brooch Метални Игли Инсекти Dragonfly брошеви За жените hijab lapel иглички X11361) матер

Обичај кристал жаба brooch 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар, издржливи 3) Моден стил : Разни бо

Нови Пристигнување 18 K Розово Злато Позлатен Циркон Кристал Луксузни Бисер Круна Брошеви Wholesales Мода Нак

Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.П

добредојдовте на нашата продавница! ! ! Драг мој господар, се надевам дека ќе ме однесе далеку! ! !Нова мод

Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаа

Please wait...