0
clear
  • Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двоен Крст се Справува atf706
  • -20%
  • -20%
Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двоен Крст се Справува atf706

Бања Црно Масло Протри Бронза Ѕид Монтирани Clawfoot Када Додатен Тапа Handshower Двоен Крст се Справува atf706

DEN 5279.52
DEN 3537.00

Достапност
Производот е достапен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
(Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Кон својствата

Тип:
Бања & Туш Чешми,Када Додатен Тапа Handshower
Број На Модел На:
atf706
Големина:
131-200mm
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Поцрнети
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
бронза
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Стил:
Класичен

Производи во категоријата

5910287316175339G14 Бања Хардвер 5910287316169860**********5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set парч

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

5910287316178847 бања туш тапа Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитна Картичка, VISA, Б

Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена.Ние брод на светот од кина.На резервни делови и дода

Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавницаОткако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Ви

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Туш Тапа Хром Месинг Ѕид Плоштад Голем Дожд Туш Поставена Славина Бања Се Прилагоди На Висината Рачни К

5910287316170335 F35 Серија Хром Бања Прибор парче парче парче парче парчеПлаќање : Ние ги прифаќа следниве н

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци , ние не може да се к

5910287316170315 Frap Боја Тапа парче парче парче Плаќање : Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Кредитн

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Добредојдовте на нашата компанија! Kaimei Ling Бања Трговски Друштва кои се Однесуваат на Чешми; Наш Врвен Пр

Кога температурата на водата е меѓу 30c~39c, Зелена ќе се покаже автоматскиВ.А Кога температурата на водата

Опис На ПроизводотЅидот Монтирани Хром Полиран Дожд Изложени Туш Сет За БањаИнсталација ТипЅидМонтира

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Античкиот месинг бања туш кадата тапа поставите врнежи од дожд туш главата, Европската бакар ѕид монтир

LED Температура на екранот контрола вентил туш глава е : 8 инчен ,10 инчен ,или 12 инчен за вас изборот : Thermostati

Ние ја напуштат повратни информации за секоја завршена трансакцијата ние ќе се реши тоа за вас во рок од

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Но во топла продажба сезони,тоа може да потрае од 60 дена.Топло прашува : Тоа обично ќе трае околу 2040 дена

Dofaso месинг туш колона ѕид монтирани thermostatic бања туш миксер цена во бања дожд туш thermostatic мешање вентилдо

59GAPPO најпродаван парче парче САД $ 20.50 / парче5910287316175513 ВИСОК КВАЛИТЕТ ТАПА ВО СИТЕ НАС $ 111.98 / set

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Добредојдовте на нашата компанија! Kewang Бања Трговски Друштва кои се Однесуваат на Чешми; Наш Врвен Прио

Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат Ние ќе ви даде

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Please wait...