0
clear
  • Бесплатен превозот DC-12v електромагнетни вратата затка 60KG оган врати магнет електронски вратата затка
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот DC-12v електромагнетни вратата затка 60KG оган врати магнет електронски вратата затка

Бесплатен превозот DC-12v електромагнетни вратата затка 60KG оган врати магнет електронски вратата затка

DEN 1915.20
DEN 1820.00

Достапност
Производот е достапен


Оваа цел :
1 X60 KG stoper
Не вклучуваат моќ
Отворен Агол : 90 степени
Електрични својства : се применува за 130 фунти / 60 кг
Напон : 12 VDC
Актуелни : 60/120 ма
Моќ работи : електрична брава, заклучување
Жица : производот користење на 12 VDC црвено позитивни, црна поврзете моќ анодна

Кон својствата

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
M101

Производи во категоријата

Електрични параметар : DC 12 V 2 AМоќ моментален го отклучите, моќup време на не повеќе од 3 вторРабота на влад

Модел : H705Боја : ЦрнаАнглиската ВерзијаГолема MortiseОБЈЕКТОТ FEAETURESОтпечаток / PINот за ПристапДигитални До

БЕЗ Електрична се Удри во Врата Заклучување За Контрола на Пристап на Системот за Употреба Успеат Безбе

DC 12 V Тешкидолжност не УспеваатБезбедно 2Линии ниска температура Електрични Капка Гром Заклучете Врата

DWE CC RF 12 V Електронски Магнетни Заклучување на Вратата 180 KG 350lbs Rfid Maglock За Стаклена Врата DW180

Хотел вендинг машина шкафче СПА центар шкафче заклучување на електронски ID заклучување на вратата1...

1, (не Успеваатsecure тип : Моќ за да го Отворите) 2, Напон : DC12 V 3, Започнете Струја : 950m A Режим на Струја : 150m A 4,

Оваа цел1 X 4 битови број лозинка кабинет брави(палачинка јазик)111 LВисок квалитет и сигурност;Заклучувањ

RAYKUBE 280 KG(610lbs) Магнетни Водоотпорен Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R28

Оваа цел е : 12 V 5 N,Тип : ZYE11038ако треба 24 V или друг модел кажете ми можеби додадете цена На electromagnet е погодн

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Оваа цел : 1 Xlock(Не вклучува батерија)4 Xremote контрола(вклучуваат батеријата, ако изберете превозот начин о

Овој редослед : 1 buc кодот5 компјутери кристал картичка1 admin картичка1 Remote controller (се користи да се регистри

КООРДИНАТОР Електрични се Удри во Врата Заклучување За Контрола на Пристап на Системот за Употреба Усп

Лозинка За Отклучување : Поддршка 6 цифри лозинка.Како да се прилагоди на заклучување табот за отворање

RAYKUBE 180 KG(390lbs) Магнетни Електрично Заклучување на Вратата За Контрола на Пристап на Систем R180 MR180 M Една вр

Овој редослед : 1 многу кодот Не вклучува батерија Кажи ми : боја и тип(А / Б / В / Д) Модел : GJ707 Материјал : ме

Надградба на вашиот безбедност со овој успеат безбедно електрични капка гром заклучување кој работи во

DWE CC RF Електрично Заклучување 12 V Мини Магнетни Заклучување на Вратата 60 KG 100lbs За RFID Контрола на Пристап С

DWE CC RF 12 V НЕ Cathodic Заклучување на Вратата Американски Стандардните Електрични Штрајк За Стаклена Врата DW1

Спецификации : Timelag : Нема Напон : DC12 V Струја : 900m A / 200m A Статус Индикатор Светлото : Нема Заклучување Стату

Digital ID Кабинет Шкафче Заклучување водоотпорен RFID wristband картичка за базен1 Цинк легура материјал 2 Бие фун

) привремено Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би с

Please wait...