0
clear
  • 2 ПАРЧИЊА R2*D6*20*50L*2F YK25 Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови
  • -20%
  • -20%
2 ПАРЧИЊА R2*D6*20*50L*2F YK25 Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови

2 ПАРЧИЊА R2*D6*20*50L*2F YK25 Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови

DEN 1050.24
DEN 966.00

Достапност
Производот е достапен


2 ПАРЧИЊА R2*D6*20*50 L*2 F YK25 Мелење секачи за Алуминиум CNC Алатки Солидна Карбид CNC рамен Крајот мелници Рутер битови
Месо тело со Дијаметар : 6mm
Радиус : 2mm
overal должина : 50mm
сечење flute должина : 20mm
Работното парче : Тешко дрво, тешко алуминиум, челик,нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Ал
на соодветна работна цврстина : 0~55 HRC
Примена : гравирање & мелничката
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Дијаметар:
6mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
ZCC.КТ
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
R2*D6*20*50L*2F
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Тип:
Заострените крајот мелница, конус тип
Работното парче:
Тешко дрво, тешко алуминиум, челик,нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Ал
на соодветна работна цврстина:
0~55 HRC
Радиус:
2mm
Примена:
гравирање & мелничката
Крајот тип:
2 flute топката носот крајот мелница
сечење должина flute:
20mm

Производи во категоријата

Број На Модел : X60161060Дијаметар D=60mmВнатрешен дијаметар : d : d=16mmДебелина : H=1.0 mmПакување, вклучувајќи : 3 PCS /

Функција : 100% нов и висок квалитет.Карбид, ултратврдоста, жилавоста, супер, повеќе погоден за носене, edge п

Материјал : Карбид Боја : како што е прикажано на сл Спецификации : месо тело со Дијаметар : 6.35 mm(1 / 4") Имајќ

5pcs / многу M031603 конус со посочи глава 3*16mm ротари брус датотека мелење машина абразивни алатки 3мм месо те

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Флејта солидна карбид обложени крајот мелници 4 Flute Кр

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R2.0*D8*60*100 L*2 F; составена од : увезени кар

N тип на превртен конус крајот глава 19*16mm ротари брус датотека мелење машина абразивни алатки 1pc N191606 D 6mm

Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими сто

Заострените Топката Носот Крајот Мелница / Конус Секачи : Модел : R1.0*D8*60*100 L*2 F; составена од : увезени кар

Карактеристики : Погоден За : МДФ, цврсто дрво, МДФ, честички одбор, иверица, МЕДИЈАПАН Прецизни, дизајнер

HG0013383Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумскиБоја : жолтаМесо тело : 1 / 4"Радиус : 1 / 2", 3 / 8", 1 / 4", 1

Висок Квалитет ААА серија Еден Flute Карбид Мелница Спирала CNC Рутер Битови / трговија на Големо Од Фабрик

YK20 50pcs / D4*50 Метрички Зацементира Солидна Карбид Прачки за Рутери и Вежби Roughing Цилиндрични Волфрам Карби

10pcs 4mm*25 mm Еден Flute Малку за CNC Рутери Ставка Опис : За CNC Рутер Дијаметар(SHK) : 4mm Сечење на Работ Дијаметар (Ц

5*3*100(D13ММ) 3.0*13*100(D13ММ) R1 Решение за да ви помогне да дизајн сечење Производот мувла одлуки.Спецификации Мо

5pcs / многу L061606 D коси радиус конус со тркалезна глава 6*16mm ротари брус датотека мелење машина абразивни а

Карактеристики:1 Моторни случај и глава се поврзувани Максимална моторни моќ е 144 W со користење на помо

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум нож, јаглероден челик се справи со Боја : Жолта Оп

Други​Повратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и

Please wait...