0
clear
  • 2017 Нова Топла Продаде Брендот SOXY Злато Зглоб Види Мода Кристал Дизајнер Дами Види Едноставен Стил Мрежа Појас Жените Кварц Види
  • -20%
  • -20%
2017 Нова Топла Продаде Брендот SOXY Злато Зглоб Види Мода Кристал Дизајнер Дами Види Едноставен Стил Мрежа Појас Жените Кварц Види

2017 Нова Топла Продаде Брендот SOXY Злато Зглоб Види Мода Кристал Дизајнер Дами Види Едноставен Стил Мрежа Појас Жените Кварц

DEN 289.92
DEN 261.00

Достапност
Производот е достапен


П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?
A : Да,ние прифаќаме пад на превозот,ние нема да додадете било нашите информации во пакет,и ќе ви испратиме следење на број,па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент.
Оригиналниот часовник ја беше поттикната од желбата да се живее од аналоген живот.
За Пратки : Производот цел ќе биде предаден во рок од 120 часа, отворен за резервации стока во истекува по породувањето, ве молиме да бидете трпеливи.
За Фотографии : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.можете да ги видите на нашиот опис или да побара услуга за клиентите!
П : Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
О : Секако,цел повеќе,повеќе попуст.ако сакате нашите производи слики,можете да контактирате со нас,ние ќе испратете слики на вашата e-mail!
За Производи : Сите наши производи се фабрички места,има висока цена перформанси и грижете се-бесплатен по продажбата. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС.ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
П : Дали секој објект доаѓаат со секој подарок пакет(кутија или торбичка)?
A : Речиси предмети во и надвор продавница ќе дојде со секоја кутија или торбичка,но на некои објекти ги продаваат нив со многу ниска цена,па ние ќе се испрати без подарок пакет.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку е-маил или trademessage. Иако тоа нема да се брои вашиот чекори или да ги следи вашите калории, ние се надеваме едноставноста на дизајн инспирира урбани луѓе да се најде моменти на овластување и мир во нивните бурните секојдневниот живот.

Кон својствата

Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
SOXY0087
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Материјал Тип:
Легура
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
19mm
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Шок Отпорни
Бренд Име:
SOXY
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
рачен часовник
Тежат:
46g
Часовници Канал:
Бренд За Часовници
Стил:
Модерна

Производи во категоријата

Најдобра По Продажба на Услуги Гарантирањето : Ние БРИГАДА понуда од 15 дена БЕЗ ПРИЧИНА Слободни Врати и

ОПИС на Бренд gogoey Метал кожа Големинабирате : 3 cmБендот : 1*21 cm Боја види photoes, цена без кутија,ако у сакате

Напомена : види е направен од природни бамбус / дрво и е обвиен со рака, па тоа може даима некои природни г

Политика На Враќање 1 Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или разме

Драг пријател Голема промоција!!! ниска цена!!! СТАН поевтино!!!Montre Femme Луксузни Розово Злато Жените Часов

SENDA Бисер Скала Кристал Дијамант Нараквица Жените Часовници Луксузен Бренд Reloj Дами Види Жените Кварцви

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.5 cm, должина на : 0.9*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Карактеристики на производот : 36mm полиран не ' рѓосувачки челик случај трајни кожа за на рака минимали

2017 КАРНЕВАЛ I&W УлтраТенок 6mm Milanese Јамка Кварц Жените Види Top Brand Луксузни Sapphire Кристал Минималистички Мод

​Поддршка на големо, пад на превозоти прилагодено логоКако да ги пратите парцели?DHLСингапур пост & e PacketA

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

СТАВКА ОПИСБренд Метални ЛЕГУРИ дијаметар : 2.7 cm, должина на : 1.6*19Бојавиди фотоПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО

Врвен квалитет,конкурентна цена,брза&Бесплатен превозот,најдобрите и навремена Услуга,100% Задоволство!!

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

Ве молиме имајте во предвид : 1 Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже Ние ќе се потрудиме да ги задов

БРЕНД : WOONUN СТИЛ : СПОРТОТ,СЕКОЈДНЕВЕН,БИЗНИС,ОТВОРЕНО се ПРИКАЖЕ : АНАЛОГНИ ДВИЖЕЊЕ : ЈАПОНИЈА КВАРЦ ДВИ

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција Date Display / отпоре

Wo Ma Ge Розово Злато Зглоб Види Жените Часовници Мода Жените Часовници, Кожа Дами се Види на Часовникот relog

SOXY Бренд на Луксузни Златни Часовници Мода Кожа Кварц Види Жените се Облекуваат Види Дами Види Часа Relogio

· 100% Сосема Нов, Никогаш не се користи Висок квалитет.· Нови пристигнување моден дизајн часовници· Види

Shengke Луксузни Познатиот Моден Бренд Види Жените Часовници SK Розово Злато Дами Види Жените го Гледа Часо

Види СпецификацииPacel вклучуваат Watch + Nesun кутија + Бесплатна точка ( a види алатка)Функција отпорен на Вода

За Плаќање 1 Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите з

2017 Часовници Жените Бренд Луксузен Дизајн Кварц Аналогни Шупливи Музика Забелешка G4 G clef Види Женски мо

Please wait...