0
clear
  • МОМЧЕ на Велосипед Поправка Алатка за Детали околу 19 во 1 Преносни Велосипед Мултифункционален Поправка Алатки Поставени Комплет Хексадецимален Копче Шрафцигер К
  • -20%
  • -20%
МОМЧЕ на Велосипед Поправка Алатка за Детали околу 19 во 1 Преносни Велосипед Мултифункционален Поправка Алатки Поставени Комплет Хексадецимален Копче Шрафцигер К

МОМЧЕ на Велосипед Поправка Алатка за Детали околу 19 во 1 Преносни Велосипед Мултифункционален Поправка Алатки Поставени Комплет

DEN 864.00
DEN 475.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификации : Боја : Црна, Црвена Сина Материјал : Хром vanadium челик Карактеристики : - 19 функции во еден велосипед поправка алатка за полнење. - Лесен и совршен додаток за општа велосипед поправки - Направени од издржлив хром vanadium челик. - Уникатен дизајн, може да се здипли во мали димензии. - Лесно да се носат на отворено. Пакет се вклучени : 1 x Велосипед Алатка

Кон својствата

Бренд Име:
Момче
Тип:
Мултифункционален Алатки

Производи во категоријата

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Гуми Алатка Вентил Конверзија Клип Schrader Вентил Пак Да Дрво В

BASECAMP Ultralight Велосипед Гуми Алатка Пневматик Лост ПОМ MTB Планински Велосипед возење Велосипед Тркала Поп

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

1 buc Супер Б Бик ycle Зборуваше Клуч Круг Клуч За Mavic (7mm) Интегриран БрадавицитеПрецизноста големина зборув

BIKEHAND YC335 CO Велосипед Велосипед Синџир Брз Линк Отворени Затвори Алатка Господар Линк Клешти велосипед с

Опис на производот : Вклучуваат : 1 buc gopro адаптер со гром Материјал : adatper е легура , болт е челик Тежина : gopr

НОВ Велосипед Поправка Алатки Тркала Смена Потреба за Полнење Видите оригиналната листа Детали за Прои

Име на производ : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Во 11 1 Преносни Велосипед Велосипед Поправка Алатка вртежен момен

Име : flywheel клуч три во еден Материјал : алатка челик Примена : 1 Инсталација и отстранување на шупливи цен

Мраз Toolz MTB Велосипед на Патот Велосипед 55b1 Croco Кочница Чевли Тјунер ICETOOLZ Усогласат rim BHrake Влошки Полесно

ИНФОРМАЦИИ Тип : 18 во 1 Мултифункционален Велосипед Поправка Алатки Тежина : 275g Материјал : CRV Легура Кара

Супер Б ТБ1030 Велосипед Велосипед Freewheel смена алатки за Campagnolo Дното Заградата B B & Касети Lockrings поправка а

Бренд : Велосипед ракаИме : диск кочница корекција клучМодел : YC165Тежина : околу 238 GПримена : диск кочница

Б2 Велосипед Велосипед возење Велосипед 16in1 Мултифункција Поправка Алатка Комплет Наместен Со ПумпаТор

Опис на производот Овој велосипед freewheel синџир камшик е со висок квалитет и разумни цени Има долг животе

BIKEHAND Велосипед Педалата Клуч Spanner Поправка Алатка Легиран Челик 33mm Професионална Алатка Велосипед возе

Карактеристики : Одговара за shimano или друг бренд splined дното заградатаПогодна за секој 20 заби splined тип на д

Велосипедот Касета Flywheel Одржување алатка Тип : Мултифункционален Алатки Боја : Сребро Modle : YC1261 Материја

СУПЕР Б Brosse се прелива касета и chaine ТБ1711 Виткање четка велосипед чистење алатки за дизајн да се свитка н

Бренд : DUUTI Diou начин Име : слободен лепак гуми заградени алатка Модел : TL110 Size : 40 * 32 * 8мм Тежина : 5g опис : 1,6 п

Карактеристики : бренд нови Супер мини, лесно да се носатЕден брзина велосипед синџир и обичните брзина

Нов Прилагодлив Велосипед Велосипед Диск Кочница Заградата Рамка Адаптер За Монтирање На НосителотФун

Please wait...