0
clear
  • 4Pcs/Многу Height=29cm (11.4) Виткање Нозе Hairpin Шноли Нога Лаптоп Кафе Виткање Со Завртки
  • -20%
  • -20%
4Pcs/Многу Height=29cm (11.4) Виткање Нозе Hairpin Шноли Нога Лаптоп Кафе Виткање Со Завртки

4Pcs/Многу Height=29cm (11.4) Виткање Нозе Hairpin Шноли Нога Лаптоп Кафе Виткање Со Завртки

DEN 1512.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Кон својствата

боја:
Хром, Црна, Бела, Кафеава
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
Premintehdw
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Please wait...