0
clear
  • Жените Шик Косата Fascinators Шапка Свадба Партија Црква Headpiece Мода Headwear Фенси Стилски Коса Додатоци Година Нови F2207
  • -20%
  • -20%
Жените Шик Косата Fascinators Шапка Свадба Партија Црква Headpiece Мода Headwear Фенси Стилски Коса Додатоци Година Нови F2207

Жените Шик Косата Fascinators Шапка Свадба Партија Црква Headpiece Мода Headwear Фенси Стилски Коса Додатоци Година Нови

DEN 1598.40
DEN 959.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Ви благодариме за разбирањето. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние си имаме свој фабрика кој се лоцира во близина на Гуангжу, Кина.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот. Ви благодариме!
.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Добредојдовте на провери и нарачки. Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Ви благодарам многу!
MGC накит има повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во накит индустрија. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во светот, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Жените Шик Косата Fascinators Шапка Свадба Партија Црква Headpiece Мода Headwear Фенси Стилски Коса Додатоци 2016 Година Нови F2207 Fascinator Фенси Капи За Жените косата fascinators Стил : мода fascinator Материјал : висок квалитет tulle платно Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 fascinator , хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F2207
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Starlord
Тип:
Tiaras
Материјал:
Tulle Ткаенина
Класа:
Висок квалитет
Големина:
Show on the photo
Други Стил:
Етнички , Тренди , Шармантна
Популарната Елемент:
Покаже на фотографијата
Погоден за:
Семејства , Љубовник , Пријател , Подарок
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме

Производи во категоријата

Производи деталиГолемина : за 21mmформа : како на сликатаколичина : 50pcsако ви требаат посебни количина за н

Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Купувачот ќе биде одгово

Multicolor Големи Bowknot Коса Ноктот Менгеме Смола Коса Клип за Жените Косата Додатоци за Коса Носителот Дами Л

Здраво,драги клиент!Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , тргови

Пакување : индивидуално спакувани (Безбедност на Пакет)Накит одржување : 1, алергиски кожни, ве молиме да

Опис : Висок Квалитет Tiaras,Направени од страна на Микро, Отворајќи,без лепила,фол не е лесно.Материјал : Ба

Нов Стил на Жените Сребрена Боја Синџири Слоеви Риба Скала Главата Лице Накит Уникатен Дизајн Лицето Ма

Лист hairbands Свадба Коса Додатоци невестата Коса, Накит За Жените headpiece Тиара Булчински Headband

Производи деталиГолемина : околу 5*9cmформа : како на сликатаколичина : 10pcsПрашањаОдговориДали ви се комби

HIBRIDE Бренд Голема Tiaras И Круната За Булчински ААА Кубни Циркони, Отворајќи Ангажман Headband Коса Додатоци За

Сите materails се неtoxin и Niслободни иНашата Продавница Вистински Фотографијата ,ако не сте наш клиент, но ги

започнетекрајотNo : FD575Место на Потекло : yiwuбоја : Светло розова FD575Должина : 18cm, ширина : 8 см, тежок 18g

Нови Жените Флексибилни Бејзбол Коса Headband и лак*****Важна Забелешка***** Можете да изберете исти или различ

Морска ѕвезда Школка Риба Косата со Чешел Океанот Тема Невестата Накит Headpiece Плажа Свадба Коса Додатоци

Детали за производот : AWAYTR 2017 Есен Плажа Цветни венчиња Headband Девојки Пена Гарланд Headwear Булчински Свадба

Големина : надворешниот кол е 5cmТежина : 7g / pcБоја : colos е микс од страна на случаен избор

Ве молиме испратете email директно или обидете се да го испрати емејл од страна на друга сметка) Ние ќе авт

16x116mm Сребро Hairpin Со Место За Џаспер Jade Школка скапоцен камен Деко Ретро Заврши Тајландски Сребро Коса Pin

Gibson Булчински е професионалец во рачно изработени свадба додатоци свадба тиара headband,чешел косата свадб

започнетекрајотМикро Отвори Кубни Циркон Круна Tiaras Свадба Свадба Коса Тиара Круна Headband Камен боја : Јас

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

2016 Нов Дизајн Голем Смола Коса Клип Multicolor Прекрасна Шупливи Лак Стил на Косата Канџи Жените Луксузен Ко

Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар Нашите производи с

Шупливи Срцето Смола Коса Hlaws Убаво Главата Ноктот на Коса и Накит Додатоци 8 Леопард Бои Косата Клипови

..... Оригиналниот ♥ Доброто ♥ Гроздобер .......Оригиналниот ♥ ♥ ретро личност

Please wait...