0
clear
  • 10pcs CCFL Светилки Wire Кабел 60cm со 2pin Приклучок за Поддршка 8 -19 инчен LCD Лаптоп
  • -20%
  • -20%
10pcs CCFL Светилки Wire Кабел 60cm со 2pin Приклучок за Поддршка 8 -19 инчен LCD Лаптоп

10pcs CCFL Светилки Wire Кабел 60cm со 2pin Приклучок за Поддршка 8 -19 инчен LCD Лаптоп

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


10pcs CCFL Светилки Wire Кабел 60cm со 2pin Приклучок за Поддршка 8 -19 инчен LCD Лаптоп
Пакетот вклучува : 10pcs x кабел
Должина : 60cm

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
KC0002C
Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Производи во категоријата

Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Пакет : За да бидат спакувани во Пи

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : R400 СеријаПакето

EMS,UPSот,Fedex,DHL : Превозот ограничување на вебстраница објавени на време ќе преовладува Проверете внатрешн

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Тоа е невозможно да се третираат прашањ

Опис име на Производ : LCD кабел за Дел Број # : 04 Y1256 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T

Овој конектор е погоден за : 24 AWG, 23 AWG, 22 AWG (голи бакарна жица со дијаметар 0.500.64 mm) lan кабли!Ве молиме поглед

ИмеНОВА За Dell Прецизност 5510 & XPS15 9550 HDD Хард Диск Конектор Кабел XDYGX + HDD Заградата Caddy 3 FDY3 +Завртки+Гума Жел

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SE00 DC30100 R100Состојба : Акции Гаранција : 60д

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Флексибилни, трајни amd пламен отпорни функција.Користете ј

ОписИме на производ : ЗаврткаДел број FRU# : Состојба : НоваГаранција : НикојКомпатибилен : X60 X61 СеријаПаке

Вистински Нов лаптоп, ЛЦД LVDS Видео кабел За HP Павилјон 1515AC Flex Кабел P / N AHL50 DC020027 J00ПЛАЌАЊЕНие го прифатат

******************************************************Повеќе детали : 50cm+20cm Двојна 6 Pin Машки Екранот Картичка Моќ Кабел за 29506pin жи

ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање .Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле Ку

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Прилагодено дизајн за Microsoft surface RT Таблет КОМПЈУТЕР Интелигентни IC чип вн

FH35 W Серија Приклучок Конектор 21 / 23 / 25 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 Pin 0.3 Теренот Задните Clamshell За Мобилни Компјутерск

Опис : Бесплатен превозот DIY компјутер фан пластични школка 3pin plug пластични школка со игла терминалТип :

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината Д

DHLor ЕМС бесплатен превозот 100 PCS РКА конектор машки WBT0144 сигнал линија plug WBT 0144 РКА plug lotглавата бакар plug зл

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

Please wait...