0
clear
  • COFA 14pcs пеперутка 3D ПВЦ Ѕид Налепници Магнет Пеперутки DIY Ѕид Налепница огледало Површина-Сребро.
  • -20%
  • -20%
COFA 14pcs пеперутка 3D ПВЦ Ѕид Налепници Магнет Пеперутки DIY Ѕид Налепница огледало Површина-Сребро.

COFA 14pcs пеперутка 3D ПВЦ Ѕид Налепници Магнет Пеперутки DIY Ѕид Налепница огледало Површина-Сребро.

DEN 152.64

Достапност
Производот е достапен


Стил : Криејтив
Материјал : Акрилик
Големина На : Medium
Модел : 3 D Налепница
Тема : Животни *100% сосема Нов
* материјал : акрилик
* дебелина : 1mm
* Боја : сребрена
* 1 сет : 14 компјутери
* Примена Големина : 45см X 45cm
Забелешка : Изглед на слој на заштитна фолија, го Однесе далеку по инсталиран, огледало супер убаво.

Кон својствата

Бренд Име:
PAGCREATIVE

Производи во категоријата

Добредојдовте Материјал : пвц ѕид налепница Пакување : една opp вреќа Лесно да се примени, лесно да се отст

【Производ Големина】 "0" Големина : 56 * 75см "1" големина 39.5 * 75см "2" големината 49 * 81cm "3" големина 50 * 85cm "4" голем

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 20 x 59 см Медиум : 44

Производи За Подетални Информации : Бренд : YOYOYUМатеријал : Винил ПВЦТочка Не : NY403Карактеристики : Екопри

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 71cm широк X 42cm високи95cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

класична црна цвет лозата пеперутка ѕид налепници кујнски мебел фрижидер дневна соба и спална соба дек

Персонализиран Фарма Багер Винил Ѕид Налепница Било Име Спалната соба на Децата Уметност Decal на ГОТОВИО

Висок квалитет на стакло мозаик Ние сме производство на стотици дизајни од стакло мозаик модели во раз

75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;tex

Производ Inforamtion : Број : W356 Големина : S : 42x49cm M : 57x66cm L : 75x87cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1

Детален ОписСтандардната Боја : H617 Вардрво Зелена( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 30 x 55

Лесен за употреба и отстранување 3.4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве мол

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 43cm X 58cm56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти,

Производ Inforamtion : Број : W407 Големина : S : 42 X42cm M : 57 X57cm Материјал : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче

Не само мразам кога не можете да го најдете она што го барате? Сè е уредно сместени во затворени контејне

Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти,

Детален ОписСтандардната Боја : Виолетова H631( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 30 x 80 cmГ

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

Please wait...