0
clear
  • Нов Висок Квалитет на Плоштадот Леќа Деми Кафена Пурпурна Тебе Боја Ацетат Оптички Очила Рамка Flex Зглоб GG3517
  • -20%
  • -20%
Нов Висок Квалитет на Плоштадот Леќа Деми Кафена Пурпурна Тебе Боја Ацетат Оптички Очила Рамка Flex Зглоб GG3517

Нов Висок Квалитет на Плоштадот Леќа Деми Кафена Пурпурна Тебе Боја Ацетат Оптички Очила Рамка Flex Зглоб GG3517

DEN 507.84

Достапност
Производот е достапен


П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. (ние ќе има известување на веб-сајт)
1.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Превозот цена зависи од превозникот да го одберете и вкупната тежина на стоката, со цел, превозот цена на повеќе од еден добро во еден цел е поевтино отколку стоки seperated во различни наредби, па ние ви препорачуваме купување на повеќе од еден добро во еден цел да се спаси превозот цена, имаме многу убави додатоци како случај и торбичка, ве молиме да се посети ако имате потреба од нив. Големина на : 18*12*9 cm
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Сите нарачки се испраќаат користејќи го Изразат Испорака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba. Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ве молиме овозможи 12-24 работни дена за вашата пратка да пристигнат. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
115 mm
48mm
36mm
17mm
125mm
Деми Браун и Деми Светло Виолетова GG3517
1.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ние не бродот стоки неделите!
Ние не бродот стоката во текот на Кинески Правни Празници, но ние ќе ви ја испратиме стоката многу наскоро по празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Кон својствата

Бренд Име:
Carmim
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
GG3517
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Големина:
48-17-125
Зглоб:
пролет зглоб
Храмот Материјал:
Ацетат
рамка боја:
Деми Браун и Деми Светло Виолетова
испорака:
Во 5 дена без одмор

Производи во категоријата

1) Рецепт од Еден Формат : SPH___CYL___Секира___Ajouter(ДОДАДИ) R (OD) : + / 1.00___0.50___60___+2.00 L (OS) : + / 100___0.50___60___+2.00 PD : 60mmоуdroit :

Chashma Бренд Спорт Стил Мажите Eyeglass Алуминиум Магнезиум Рамка TR90 Храмот Мода Целосна Rimmed Очила за Мажи Шир

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел ед

Секој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парСекој парКако цел ед

Може да се купи рамка и леќи И да се обезбеди вашиот рецепт, Ние ќе се инсталира на рецепт од перспектива

На враќање превозот надомест ќе биде исплатен од вас.Ако ви треба побрзо испорака, ние може да се испрат

Овој тип е myopia очила, леќи енергија од 1.00 да 6.00ние, исто така може да се направи кориснички една визија оч

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не сте задоволни со вашата на

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве м

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве м

Бренд 2016 година Практични Компјутерски Очила Отпорни Очила жени мажи Анти Замор на Очите Заштита Очила

Ultra light TR90 рамка со сина светлина, вистински син филм ефикасно заштитен од екранот на компјутерот емитув

Chashma Бренд Спорт Стил Мажите Eyeglass Алуминиум Магнезиум Рамка TR90 Храмот Мода Полу Rimmed Очила за Мажи Јасно

Класичен Деца TR90 Наочари Рамки Јасно Леќа Флексибилни Пролет Зглоб За Момчиња Девојчиња Деца Myopia Оптич

Дизајнерот стилот на рамката има моден трендовски изглед Вие не може да тргне наопаку со овој класичен

Карактеристики : Фабрика директни, обезбедување на квалитет, најдобра цена.Состојба : 100% Висок Qualit y Нов

Момчињата и Девојчињата се Кратковидост Далекувидост Титаниум Рамка Деца Проучување на Оптички Очила

Овој тип е myopia очила, леќи енергија од 1.00 да 6.00ние, исто така може да се направи кориснички една визија оч

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негатив

Овој објект е очила рамка , ние може да се продаваат оптички рамка и леќи заедно Ве молиме купи леќии рам

Шопинг Совети1 Ние ќе организираме сите извозна постапка и испорака за вас.Пратката требало да бидат ис

Please wait...