0
clear
  • Природни Правоаголник Bostwana Agat Камен Монистра За Накит Одлуки 13X18mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре
  • -20%
  • -20%
Природни Правоаголник Bostwana Agat Камен Монистра За Накит Одлуки 13X18mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо Гем-внатре

Природни Правоаголник Bostwana Agat Камен Монистра За Накит Одлуки 13X18mm 15inches DIY Накит FreeShipping трговија на Големо

DEN 653.76
DEN 425.00

Достапност
Производот е достапен

Природни Правоаголник Bostwana Ахат Камен Монистра За Накит Одлуки 13 X18mm 15inches DIY Накит Free Shipping трговија на Големо Гем-внатре

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Објектот Тежина:
71g
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G15841
Објектот Форма:
правоаголник
Надворешниот Дијаметар:
13X18mm

Производи во категоријата

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете email на нас.Ние не сно

500pcs / set DIY накит одлуки Шарени Монистра Мешани Frosed Акрилик Круг Spacer Монистра 10ммБоја : случајно и се меша

Објектот Количина15pcs / многуТочка Бр.Б.К.001Објектот МатеријалиСкапоцен каменБоиИсто како фотоОбјектот

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Пинк Сина Боја Попуштат Кристал Камен Лабава Монистра Накит Правење На Р

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

Материјал : црна lave монистра Боја : црна Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Пакет : 1 влакно црн

Материјал : снег разбиена монистра Боја : како фотографија Надвор големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Паке

SKU : D201Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 3.4 GБренд : GW парична Казна НакитБоја : ЦрвенаCUST

500pcs 10мм DIY Накит Наоди Полимер Глина Монистра Овошје Парчиња, се Меша Боја И се Меша Дизајн Хривнија Дода

Објектот Спецификација : Ние го продаде со едно влакно , 16 инчи долгАко сакате да трговија на големо, pls к

SHEAUTY Монистра Смола Европската Шарм Мушка Круг Случаен Сребрен Тон Дупка Бонбони Бои Пластични Евтини 10

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Трговија на големо 818 MM Стап Форма Природни Портокал Moonstone Монистра Материјали Камења се Изгубат Насоки

Сите Наши Сребро наоди се изработени од високо квалитетни Вистински 925 Солидна Фунта Сребро,Може да се з

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

Природни Црвени Тигар Око Круг Мушка Насоки, Un Dyed & Загрева,10 Strands / многу1 ize : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm;

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

Please wait...