0
clear
  • SUNYIK Природни Тигар Око Gem Камен Хривнија
  • -20%
  • -20%
SUNYIK Природни Тигар Око Gem Камен Хривнија

SUNYIK Природни Тигар Око Gem Камен Хривнија

DEN 527.52

Достапност
Производот е достапен

Можеби како Тип : Природни Вистински Тигар Око Камен Полу-Скапоцени Гем Монистра Хривнија Големина Детали(Приближно) : Монистра : 10мм;Вкупна Должина : 18cm;19 Монистра Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 30 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова
Сина Тигар Око
Тигар Око
Црвено Тигар Око
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Број На Модел На:
W
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Никој
Големина Детали(Приближно):
Монистра
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
30 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

Материјал : Природни КристалноГолемина : 16mm монистраКвалитет : Со Висок Квалитет

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет, ве Молиме контак

Мажите Подарок Barbell Jewellry Нови Пристигнување Природни Фенси Дрво Круг Монистра со Фитнес Мода Dumbell Нарак

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Природни Црвени Cinnabar Камен Круг Монистра Пари Торба Шарм Водат Наракв

добредојдовте на terisa накитТрговија на големо рачно изработени од Страна на Кристал Природните Слатков

Боја : Како на сликата шоуМушка големина : 1012mmГолемина : Прилагодлив(1825cm)PS : Чиста рачно изработени, на ах

8мм Бела Howlite Камен Монистра Кристално Сребро Черепот Лето Bracleets Партија ПодарокМатеријал : Бела Howlite Кам

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на

Нов Дизајн и Висок Квалитет на мажите Антички Сребрена Боја Лав Главата Нараквици Направени од страна н

Материјал : Кожа + Алуминиумски+ Памук јаже Должина : 8.3"(21cm) да 11.8"(30cm), Прилагодливи Доаѓа со БЕСПЛАТЕН Под

слатководни бисер и кристално хривнија spsb1921zz2 OT нараквици Материјал : свежа вода бисер монистра,кристал

тоа сè уште не може да се избегне грубото ракување транспорт на работници Купувачи се плати за враќање п

искрено се надевам дека ќе може да се разбере.Природни Јагода Кварцен Кристал Јасно Круг Монистра Женит

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите черепот Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставува

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата 【име на Производ】 Природни АА

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

Трговија на големо 2016 година Нови Висок Квалитет на Природен Вулкан Камен Beaded Хривнија Влакно Стил ,24k З

Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можнос

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Please wait...