0
clear
  • 100 Парчиња/Многу 5ML Мода Стакло Парфем Шишиња Со Сопствени Подарок Кутии Празни Козметички Пакување Сад Со Метал Спреј
  • -20%
  • -20%
100 Парчиња/Многу 5ML Мода Стакло Парфем Шишиња Со Сопствени Подарок Кутии Празни Козметички Пакување Сад Со Метал Спреј

100 Парчиња/Многу 5ML Мода Стакло Парфем Шишиња Со Сопствени Подарок Кутии Празни Козметички Пакување Сад Со Метал Спреј

DEN 3840.00
DEN 3456.00

Достапност
Производот е достапен

Може да се стави вашата омилена боја, картон, со цел порака во забелешките да ни помогнете да ви даде испорака. Ако треба да се прилагодите на ЛОГОТО, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Спецификации:
5ML
боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
surbYR
Големина:
5ml
Број На Модел На:
PAP-08
Is_free превозот:
Yes
Is_customed:
Yes
кутија материјал:
Хартија
шише материјал:
Стакло
Спреј Материјал:
Метал
Спреј во боја:
Злато Сребро.
кутија боја:
Сребро Злато Црна
Употреба:
Пакување за парфем

Производи во категоријата

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Точка Име : Крем шишеБоја : како се покаж

1000pcs / многу Висок Квалитет на Желатин Шупливи Капсула Школки, Големина 0# Јастиви Празни Елегантна Маска

5 oz стакло етерично масло шише, стаклено шише 15cc,промоција стаклени шишиња трговија на големоТрговија Н

За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката ин

Објект 's Опис и производите 's Photoes : 20ml високоодделение стакло +магла спреј пумпаITEM / КАПАЦИТЕТВИСИНА(H)ДИ

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.30ml зелено стаклено шише со dropper, висок квал

Здраво,драг пријател : Многу ви благодариме за пребарување нашата продавница.Ние имаме многу видови на

Refillable Стаклено Шише за Крем Со Црна Капак Козметички Шишиња за Крем Стакло лосион ТеглиКапацитет : 30g 50gМ

Име : dropper шише Шише : круг облик,кафена / amber Dropper капа : oblate латекс dropper,боја како слика Капацитет : 50мл Мате

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 20g / ml Јасно Lucency Пластични Крем Lucifugal Шише крем Лосион Pomade Пилула

бела пластика dropper шише 30ml, 1oz бела PET пластика droppers шише, DB2730ml пластични шишиња dropperA Предмети Опис & Произ

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,злато Dropper капа : сјајна злато на roundthread, завртка капа Капацитет : 30ml

Име : dropper шише Шише : тркалезна форма,бела Dropper капа : oblate латекс dropper,боја како слика Капацитет : 20ml Матери

Големина : 30ml Дијаметар : 46mm Висина : 92.5 mmБ Начин На Плаќање : ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т / Т

Функција : Висока темна отпор, овие шишиња може да се користи за да содржи етерични масла подобро отколк

1 : 15ml килибар стакло етерично масло шише со подесувате евидентно капа,15ml браун стаклени шишиња со пласт

Bunion Уред Hallux ValgПро ортопедски Протези Пети Корекција Нозе Грижа Пенкалата Палецот добра ноќ Дневни Гол

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : пластични Боја на шишето : белата Боја на капа : бела sprayer

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.Трговија на големо 50pieces / многу 15ml се зголеми црвено матирано

30 ML матирано стакло dropper стаклено шише со сјајна злато јака &white врвот лосион шише стаклено шише Козметич

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што е вашиот производ и техника ?A : Ние преку шприц и дува калапи се спе

Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни бар

начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т / Т се Достапни Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите п

превозот до Катар 200 PCS фина магла златна 100ml стакло спреј шише, 100 ml злато боја на стакло спреј шише за ете

Очекуваат за вашето барање! Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви исп

За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА

Материјал на шишиња : стакло Материјал на капа : алуминиум Боја на шишето : јасно Боја на капа : 1#сјајна зл

трговија на големо 100pcs празни 20ml сребрена чаша масло dropper шише , 20 ml стакло reagent dropper шише , стакло Етеричн

Please wait...