0
clear
  • 10 групи/многу Креативни Хартија Налепница Лепливи Белешки Канцелариски Училиште Мемо Подлога Мода Нов Подарок Награда Симпатична Изрази Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
10 групи/многу Креативни Хартија Налепница Лепливи Белешки Канцелариски Училиште Мемо Подлога Мода Нов Подарок Награда Симпатична Изрази Бесплатен Превозот

10 групи/многу Креативни Хартија Налепница Лепливи Белешки Канцелариски Училиште Мемо Подлога Мода Нов Подарок Награда Симпатична

DEN 512.64
DEN 472.00

Достапност
Производот е достапен


Бесплатен Превозот 10 групи/многу Креативни Хартија Налепница Лепливи Белешки Канцелариски
Училиште Мемо Подлога Мода Нов Подарок Награда Симпатична Изрази Нови Преносни
Функција : Симпатична цртан филм, мода нови Лесен за употреба. Преносни и издржливи Тоа е Леплива Цртан филм Форма : Боја е Случаен Налепници големина : 50mm X 10мм Материјал : Хартија 1 set=200 листови леплива хартија Пакет се Вклучени : 1 многу Забелешка хартија (10 групи/многу)

Кон својствата

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Магнетизам:
No
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
WJ2-99

Производи во категоријата

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 4 парчиња

Големина : околу 185*95mmМатеријал : Миленичиња1 set= 1 buc : 4 дизајни и боиПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација :

Опис На Производот : Големина : за 12x8.5cm / пакет.Тежина : околу 14.6 g / пакет.Количина : .1lot=24packs,1pack=30sheets.Пакет :

Големина : како фотографии Материјал : хартија Боја случајно! Забелешка : цената е за едно парче!Превозот

1pcs / многу100 Празни ЛистовиГолемина : 15.5 cm X 7.5 cm / еезЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 ча

60 листови / многу Јапонски Леплива Забелешка Мемо Подлога Акварел од Тебе Канцеларија Хартија Излет Нал

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот4 парчиња / Многу Класичен да се направи мемо подлога Боја н

Спецификација А5 Спирала Серпентина Лаптоп Дневник Пресуди Училиште Гроздобер Студент Забелешка Книга

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ KIMAGIC ПРОДАВНИЦА : ) Сите бесплатен превозот нарачки ќе се испраќаат преку Кина П

Материјал : пластика1 set= 1 buc : 5 дизајни и бои20 компјутери / 1 бројПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува ме

Големина : околу 220 *90mmМатеријал : пластика1 set= 1 buc : 4 дизајни и бои20 компјутери / 1 бројПлаќање : Зачувам е н

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот6 компјутери / Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот6 компјутери / Многу Тебе боја мемо подлога Порака забелешк

Функција : Боја : како на сликата.Материјал : пвц, безбедно и healty за човечкиот организам и животната среди

Леплива ЗабелешкаГолемина на : може да произведе според големина25sheet / 50 лист / 100 лист .....

Добредојдовте во Мојата Продавница1 lot = 3 кеси = 54pieces, 1 торба = 4 листови =18 парчињаМатеријал : ХартијаГоле

Kawaii Мачка мемо подлога Симпатична лепливи белешки на хартија канцелариски Дневник објавите налепници

МултифункционаленМатеријали : ХартијаГолемина : 11 *9 смДизајн : 4 дизајн.Микс на превозот Ви благодариме20

32 компјутери / Многу Зелена кактус леплива забелешка Растенијата налепница за дневник планер по тоа се

6 компјутери / Многу Природата боја стап забелешка Пост меморандуми весник излет налепница Канцелариск

6 компјутери Гарланд белешки Цвет стап мемо подлога Пост декорација дневник налепници имајте на ум тоа

Големина : околу 125*95mmМатеријал : пвц1 set= 30 компјутери4 дизајн.20 set / 1 бројБродот се меша 4 дизајни и бои.Пла

1pcs по ред Големина : 11.9 cm X 8.4 cm / еез 4 бои се испраќаат од страна на случаен За Испорака : Нарачка над НАС$5.

Please wait...