0
clear
  • Jessy Дома Среќен Божиќ Постелнина Поставите Прекривки Утешителот Покрие Близнак Кралицата големина 4pcs Дедо Мраз Елени Кревет Сет
  • -20%
  • -20%
Jessy Дома Среќен Божиќ Постелнина Поставите Прекривки Утешителот Покрие Близнак Кралицата големина 4pcs Дедо Мраз Елени Кревет Сет

Jessy Дома Среќен Божиќ Постелнина Поставите Прекривки Утешителот Покрие Близнак Кралицата големина 4pcs Дедо Мраз Елени Кревет

DEN 1827.84
DEN 932.00

Достапност
Производот е достапен


3 PCS Постелнина Поставите чаршаф /1pc : 230x260cm (90x102inch) Перница Случај /2pcs : 48x74cm (20x30inch)

Кон својствата

Големина:
King, Queen, Twin, 3pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Техника:
ПЕСКАРЕЊЕ
одделение:
квалитет
тема count:
200TC
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Стил:
Обична
Ткаенина Count:
40
Шаблон Тип:
Цртан филм
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Пополнување:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JSBS01
Шема:
Печатени
Тежина:
One point five
Ткаенина Густина:
128X68
Бренд Име:
JESSY ДОМА
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома
Количина:
3pcs / 4pcs
is_customized:
Yes
Тип:
сет постелнина

Производи во категоријата

3 D Bedclothes Волкот Леопард Тигар Лав Панда Цвет 4pcs Постелнина Поставува Кралот Или Кралицата Реактивен Печ

Ние се задржи чекор со најновите трендови во модата,нуди модерен постелнина сетови, прекривки ги опфаќа

големина на : НИ Близнак : 1xduvet покрие 178*218cm ( 68"x86") pillowcase : 51*66cm( 20"x26" )НИ Целост : 1x Duvet Покрие 203cmx228cm( 80"x90") , 2x Pi

Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPSот, DHL, EMS.Методи за плаќање(сите кредитна картич

Содржи : 3 PCS=Прекривки Маска+Лист+Перница Капак (без пополнување)Големина на : Прекривки ги Покрие : 130*100cm

Политика на враќање : 1) Ние внимателно ја испита својата цел пред пратката Ние, исто така, не може да ја п

Сет вклучува : Близнаци Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче Рам

Сет вклучува : Близнаци Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парче Рам

Точка Име : Сицилијанската Геометрија Сет ПостелнинаМатеријал : Полиестер ПамукПечати : Реактивен Печа

Груба Ткаенина чаршаф поставено Сребро сива Лист&Pillowcase сет Голема мрачно кревет покрие поставите 250*250cm

ви благодаримеОва е прекривки покрие поставите не вклучуваат било пополнување или перница fillin, ако има

Пакет Содржи : 7pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница(со додатен)+прекривки(со додатен)Голем

Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информ

Материјал : Полиестер и памук помеша3pcs Кралицата големина постелнина сет вклучува 1 УТЕШИТЕЛОТ 88"x88" (x 220c

Содржи : 3 PCS=Прекривки Маска+Лист+Перница Капак (без пополнување)Големина на : Прекривки ги Покрие : 130*100cm

Четири ПарчеОдговараат На ПостелнинаПро канали вклучуваат 1 ватенка маска, 1 чаршаф, 2 навлакиПрекривки

Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.Услов

6 компјутери=4 Браници(2 Mesh Долго Браник +2 краток памук браник)+чаршаф + Лето Ватенка со ПополнувањеГолеми

Наслов : трговија на Големо Капе се Зголеми на Црна Полиестер 3 D Печатење Постелнина Поставите 4парче Кр

Карактеристики : )Материјал : 50 % памук 50% полиестер помеша ткаенина , го задржува мекост низ бројни перењ

Може да биде исто така, како 100% Polyster Памук Кошмар пред божиќ постелнина поставите Кралот / кралицата / по

Пакет Големина : 40cm x 35cm x 5cm (15.75 во x 13.78 во x 1.97 во).breadcrumblayout {position : relative;zозначувач : 3;} прозорец.RENDER_TIMING = про

Детали за производот : Прекривки Покрие Големина : Кралицата : 90"w x 92"l(224cm x 235cm)Кралот : 104"w x 92"l(265cm x 235cm)Pillowcas

Пакет Содржи : 7pcs=браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница(со додатен)+прекривки(со додатен)Голем

Предмет : 4pcs постелнината во собата за дете или возрасен без полнењеМатеријал : 100% Активни Памукколичин

Наплата е дадена еднаш производот е враќање Поради сопствени проблем, ние секогаш се пишуваат со ниска

68 инчен *201020304050708091012131415За нега на настава : Машина перат Хемиско чистење се Користи благ сапун хлор Кул ж

Please wait...