0
clear
  • Година Нови 1 Buc Црна Долготрајни Око Лагер Водоотпорен Eyeliner Дупка Со-Доказ Естетската Убавина Шминка Течни Eyeliner Пен
  • -20%
  • -20%
Година Нови 1 Buc Црна Долготрајни Око Лагер Водоотпорен Eyeliner Дупка Со-Доказ Естетската Убавина Шминка Течни Eyeliner Пен

Година Нови 1 Buc Црна Долготрајни Око Лагер Водоотпорен Eyeliner Дупка Со-Доказ Естетската Убавина Шминка Течни Eyeliner

DEN 124.32

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Производ Вовед : Производот е Тип : Eyeliner Боја : Црна Ефект : Водоотпорен Нето Тежина : 0.2 g Предност : долготрајни Сакате да се направи до талент? Ако го имаме, тоа ќе се оствари. Тоа е апсолутно безбеден за вас да ги користите. Ве молиме Имајте на ум : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои може да биде малку поинаква од сликата. Пакет Содржина : Eyeliner * 1 Buc

Кон својствата

Тип:
Сенката За Очи & Лагер Комбинација
Корист:
Лесно да се Носат,Долго-траен,Природни,Други,Водоотпорен / водоотпорен
Заврши:
Природни
Состојка:
Eyeliner
НЕТО-WT.:
2g
Тежина:
13g
Број На Модел На:
xxm
Единствена боја/мулти-боја:
Единствена боја
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
боја:
црна боја
Функција:
Водоотпорен

Производи во категоријата

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине бил

Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети.В

Карактеристики : Brand New & Висок квалитет Преносни големина, лесно да се носат Погоден за професионална уп

Please wait...