0
clear
  • ТОПЛА Сет од 12 парчиња злато торта стојат свадба cupcake стојат поставена стаклена купола кристал чоколадо торта декорација алатки bakeware сет
  • -20%
  • -20%
ТОПЛА Сет од 12 парчиња злато торта стојат свадба cupcake стојат поставена стаклена купола кристал чоколадо торта декорација алатки bakeware сет

ТОПЛА Сет од 12 парчиња злато торта стојат свадба cupcake стојат поставена стаклена купола кристал чоколадо торта декорација

DEN 15449.28
DEN 10969.00

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Но ние гарантираме производ интегритет. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере. 2. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. ( Увозни давачки/Царина/ тарифите не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност ! Име на производ : свадбена торта стојат Боја : Бела/Злато Количина : 12pcs/set како што е прикажано,6 стилови може да биде choosed ! Ues : роденден табела декорација Свадба/партија/настан/dinnerware/табела декорација/ чоколадо/ десерт продавница
ЗАБЕЛЕШКА : Здраво,затоа што нашите производи се различни ,ние ќе го избере соодветен канал според видот на производот,DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS случајно,треба да знаете пред исплата,ако имате било какви прашања во врска со превозот начини,можете да се чувствуваат слободни да не контактирате,tks!
Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој !
Добра повратна информација е важна за нас. Ние секогаш се врати позитивни . Ако нешто е погрешно и не сте задоволни со услугата што сте ја примиле, ги споделите со нас, ние ќе се обидеме да се стави работите во право.

Кон својствата

боја:
F злато истото со E, D злато торта стојат
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
sw249

Производи во категоријата

Боја : синаматеријал : железоГолемина : 10.5*12.5 cm

Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Б

НИ 31.99 / пар НИ 23.06 / парче НАС 7.99 / парче НАС 8.55 / пар НИ 28.98 / парче НАС 14 / парче НАС 14.09 / set НИ 37.99 / set

Описи : *Состојба : Brand New;Висок Квалитет*Материјал : CNCмашински 6061 алуминиумски на Продолжување Плоча ,2mm о

Испорака : а.001Fe0.001ZnНадоместокКонтраст : Плаќање : Сите производи на продавницата може да се плати од стр

Големина : како фотографија шоуна овој линк inclued 4setsеден поставува 6pcs бела2sets 9pcs бела и 1ses сребро.

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.5em}h2{маргинаbottom : .container{paddingleft : 0;paddingright : 0

Опис на производотСпецификации : Боја : Црна Материјал : ABS Конектор Тип : ТипВ Излезен Напон : DC5 V Полнење

Злато Свадба Десерт Фах Торта Стојат Cupcake Носителот Партија Снабдување Свадба Реквизити 12 PCS / Set12pcs / set

Уникатен изглед дизајн, модерен и кул НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

Количина : 1 Buc Боја : Како на сликата прикажани Ласерски Врежано Логото : Авантура Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 А

Количина : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За KTM 1050 1090 1190 1290 Авантура Материјал : Палка на

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ПРОДАВНИЦА ЗА ШОПИНГ 6 редица од акрилик торта екранот полица Свадба, роденден

Мотоцикл Страна Стои Плоча Зголемување За јамаха XJ6 / ABSСостојба : Нова,Висок КвалитетЗагарантирана за д

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 3407215 ммОригиналната Кутија Големина : Пр

00 / многу100 ја поставува / многу2 групи / set овална торта дизајн стојат рачки / торта стојат хардвер сребр

Потпирачот Рампа,од страна на Потпирачот Стојат Продолжување Плоча,Трајни Biker Удар Стојат Увеселителе

Време : 710 дена откако ќе поставите цел онлајнПроизводи' слика во детали : Купување На Вниманието : а.03Pb0.П

Чиста 7 Ниво / готвење tools / Убава Акрилик Свадба Cupcake Стои Тесто Торта Екранот ПолицаСостојба : Нова,Врве

Големина како што е подолу : 1* 3 ниво торта застане 3 Правоаголна лента ( 2030cm) 3матичниантена ( 1 голем голем

001ZnНадоместокКонтраст : Додатоци : Ние може да ве снабди со сите видови на торта стои' додатоци кои се нап

15cm 5 Тиер Јасно Акрилик Плоштадот Plexiglass Торта Стојат Свадба, Роденден Екранот1.Злато / Сребрена Круна,pls и

Сите предмети ќе бидат испорака до вашата адреса остават во ред, и ние ќе го одбележи како подарок Фотог

7194173300033840 Жешка Стока парче пар парче парче пар пар поставите Име на Модел : motorcycle главниот дел на задна

Нестап Јаглероден Челик за Ладење Рек 3 Слоевит Жица Решетката за Ладење Торта Бисквит Леб Сушење Триби

1 Пар главниот дел на задната суспензија Spools Опис : Дали сте во потрага да се заштити вашиот главниот дел

Please wait...