0
clear
  • FandyFire IR-850 Инфраред LED Светилка ultrared светло Светло 850nm инфрацрвени зраци Ноќ Визија Камера Пополнете Светлината Светилка(1* АА
  • -20%
  • -20%
FandyFire IR-850 Инфраред LED Светилка ultrared светло Светло 850nm инфрацрвени зраци Ноќ Визија Камера Пополнете Светлината Светилка(1* АА

FandyFire IR-850 Инфраред LED Светилка ultrared светло Светло 850nm инфрацрвени зраци Ноќ Визија Камера Пополнете Светлината

DEN 407.52
DEN 347.00

Достапност
Производот е достапен

Бренд : Fandy Fire Модел : IR-850 Количина : 1 Парче Материјал : Алуминиум LED Type : IR-850 Emitter BIN : IR-850 Боја за ОТПАДОЦИ : Црвена Број на Emitters : 3 Работен Напон : 1.2 V Напојување : 1 x AAbattery (НЕ вклучувајќи) претпазливост:Работен напон не поголема од 2 V во случај изгори надвор Сегашниот : 800m A Теоретски Lumens : 350lumens Вистински Lumens : 280lumens Број на Начини : 1 Режим Аранжман : Здраво Тип на Прекинувач : Обратна clicky Switch Локација : Tailcap Леќа : Пластични Зрак Опсег : 10m Рака/Клипот : Клипот вклучени Други Карактеристики : Водоотпорен Димензии : 3.62 во x 0.98 во x 0.98 во (9.2 cm x 2.5 см х 2.5 цм) Тежина : 2.19 оз (62 g) Пакување Листа : 1 x Фенерче

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Црвена
Тип На Објект:
Рефлектори
Функција:
UV
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
боја:
Црна
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
Yes
Wattage:
3w
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Тип На Батерија:
A
Лумен:
160
Осветлување Растојание:
< 50 m
Бренд Име:
UltraFire
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
Зум:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Тип На Светилка:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
Q3

Производи во категоријата

Вкупна должина : 800 MM,ГЛАВА ДИЈАМЕТАР Е 47mm Постојат 12 Led секоја глава ,Вкупно 24pcs LED Производ материјал : Ме

SF0004965Спецификации : Бренд новиLED type : CREE XPEР3Материјал : Алуминиум легураТелото Боја : Црна, како слика пок

SK68 XPE LED СветилкаВисокКвалитет Мини Црн Бренд SK68 Водоотпорен LED Светилка 3 Начини Zoomable LED Светилка Penlight Бе

100% сосема нов и висок квалитетТоа е добра користат за работа, кампување, лов, автомобил поправка, и за ит

Карактеристики : 1 Супер светло, волшебна сила.2 Пропаднадоказ дизајн и водоотпорен дизајн...

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11 Поради акции статус и временс

SF0006878Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМодел : 2401 AМатеријал : Алуминиум ЛегураГолемина : П

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Доаѓањето време зависи

Опис на производот1 Телото на оваа светилка е изградена на високи и квалитетни алуминиумски легури, мно

Ние само брод да се потврди цел адреси.9 cm Пиштол планината Детали за Производот : * Item title : Челик 20mm Желе

Работата НаставаВклучување / Исклучување На Работата : Тешко притиснете опашката префрлете се додека н

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

(4) ве Молиме испратете ни ги вашите предлози како што знаете нешто подобро од нас.(2)исто така, се размисл

* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.* Ние го прифаќаме услови за плаќање н

Супер Се Справи Цена & Врвен КвалитетДополнителни 5% попуст попуст ,кога цел текот на 4 парчиња.Супер Се С

92 x 25мм Мини Зум LED Светилка Отворено Преносни Осветлување Светилка 3 Опрема Прилагоди Алуминиум 200 M Свет

Ултра Сјајна Dimmable LED светлото на рефлекторите E27 / E26 / GU10 / MR16 15 W КОЧАН Сијалица КРИ СветилкиКарактеристик

Топла sael Препорачува одговараат.1.Бренд Име : Ultra Fire2.Име На Модел : E173.Количина : 1 BUC4.LED Emitter : Кри XML T65.Режим

Zoomable Зум 3000 LM 18650 / 3x AAA LED зелено Светло Светло Фокус ФакелотКарактеристики : > Телото на оваа светилка е и

37 LED Рака Работа Светлина Отворено Поправка Кампување Светло за Итни случаи Инспекција светилка Пренос

Zoomable Led УВ Светло Факел Светлина Ултра Виолетова Светлина Blacklight УВ Ламба АА Батерија За Маркер за Провер

Преносни КОЧАН LED Светло Работа Светлина Светилка Факелот со Магнет Виси Кука Тактички Светилка за Камп

Brinyte DIV05 V Нуркање Факел Видео 55 Степен Зрак Агол Рачни Нуркање Светлина 1050 LM КРИ XML2 LED Нурне Фотографија Ф

Три работни модови : висока светлина ,слаба светлина и strobeАлуминиумско тело,трајни и отпорност на короз

Карактеристики : 3 W КОЧАН LED технологија, и имаат 1*XPE ДОВЕДЕ во врвот за фенерчеМагнетно база и задни 120° р

Хонгконг Меѓународни Осветлување Фер ( Autum Верзија ), Хонгконг 20141027 ~ 20141031 .) што е исто така OK (ок).Со силна

Зум кри XML T6 П5 Светло Led Светилка 5 режим водоотпорен батеријата Тактички Светло Мини Светлината led свети

П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ,

Please wait...