0
clear
  • 2 Парчиња/многу Креативни бела црна, сребрена ангелските крилја мода значки шиење на облека везови закрпи комбинација за облека
  • -20%
  • -20%
2 Парчиња/многу Креативни бела црна, сребрена ангелските крилја мода значки шиење на облека везови закрпи комбинација за облека

2 Парчиња/многу Креативни бела црна, сребрена ангелските крилја мода значки шиење на облека везови закрпи комбинација за облека

DEN 876.96
DEN 500.00

Достапност
Производот е достапен


Големина : За бела : 38cm*16cm / Црна : 27cm*13cm / Сребрена : 27cm*14cm
Боја : Бела , црна , сребрена
Пакет : 2 парчиња= 1 Пар
Употреба : Може да се користи за облека декорација ,џемпер, маици, headwear декорација итн.
Ние може да се направи трговија на големо и пад на превозот, добредојдени да се зборува за соработката !
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.
Ако не ви се допаѓа тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите Услуги.
Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
38cm*16cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
skxs0978
Бренд Име:
AtSKnSK
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
печ
Име:
AtSKnSK
SKU:
skxs0978-3 skxs0978-1 skxs0773
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
organza
Големина:
27*13cm, 40*16cm, 27*14cm
Употреба:
Може да се користи за облека, декорација ,џемпер, итн
боја:
БЕЛА, ЦРНА, СРЕБРЕНА
Трговија на големо:
Добредојдовте да добиете повеќе попуст

Производи во категоријата

Минимална цел количество : Минимум цел количество е 5 YD.02 / дворот Како Да Се КупатКако Да Плаќање.13867590405463

_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.Ве Молиме К

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на а

Топла продажбаСликата покажуваафрикански bazin riche ткаенина висок квалитет bazin riche getzner со нето чипка блуз

Име : Чипка Скриј ЛентаМатеријал : ПамукБоја : БежДолжина : 5 Дворови / 10 Јарди / 20 Метри / 30 Метри / 40 Метри / 5

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

Функција : Чипка Закрпи Appliques .Големина : Како што е прикажано на слики.Количина : 10 Pcs(5 Pairs).Потекло : произ

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так

20.5 см Ширина Облека Чипка Додатоци Црна, Сина Еластична Водат Чипка Applique Скриј Лента DIY Шиење долна обле

започнетекрајотКликнете подолу за повеќе изберете : Бебето во [име] : вода растворлив везови чипка[] широ

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворЦена : Цената е за 1yard.1 двор=125cm широк*91cm должинадок

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благо

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

големина : pls се погледне сликаКупувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голе

Please wait...