0
clear
  • Бесплатен превозот 5sets 2pin Авто Конектор AMP Tyco Жица Подигнат Електрични Водоотпорен Конектор 2Ways Женски 1337245-3
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 5sets 2pin Авто Конектор AMP Tyco Жица Подигнат Електрични Водоотпорен Конектор 2Ways Женски 1337245-3

Бесплатен превозот 5sets 2pin Авто Конектор AMP Tyco Жица Подигнат Електрични Водоотпорен Конектор 2Ways Женски 1337245-3

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување 10 X женски терминали и заптивки
Објектот слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Кон својствата

Број На Модел На:
1337245-3

Производи во категоријата

60 поставува Комплет 2p 3p 4pin Десен агол 2.54 mm Теренот Терминал / Станови / Pin Насловот Wire Конектор Адаптер

10pcs M25 еден главата Водоотпорен Конектор Отворено АП мост адаптер за RJ45 панел планината брзо собранието

1 : во САД се : 1039 работни дена.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 0.91 инчен TTGO ESP8266 OLED Екран CP2104 Микро USB WIFI Развој Одбор Модул DIY Комплет со КУТИ

Smonisia со Ox Рог НАТОПИ 5 P Микро USB Полнење Џек Dock Приклучок Resever Порта

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување 5 X женски терминалиОбјектот слики : Плаќање : 1) да ја прифати

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

12159 Слични ПроизводиСосема Нов Висок Квалитет 2x20 Pin 40 P 2mm Двоен Ред на Женски Права Насловот на ТеренотЖе

0.079" 2.0 mm 44 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x22 Стр 44 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Како вашите

BI0003792Спецификација : Бренд новиТеренот : прибл 2.54 mmМоменталната оценка : 1 A AC, DCНапон оценка : 125 V AC, DCТемпе

Количина : 2 Buc Состојба : Brand New ROHS 100% сосема Нов и Добар Квалитет 100% добар пакет и брза испорака 100% обезб

1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 1430 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погреше

Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување и вметнете 10 X Силиконската гума кабел печати 10 X Женски терм

0.079" 2.00 mm 20 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2 x10 Стр 20 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирек

433 MHz Антена 5dbi Машки RG174 Кабел GSM, GPRS 1.5 М Магнетна База За Шунка РадиоСпецификации : Фреквентен Опсег : 433+ /

2 Pin Pigtail Plug 4 D0 971 992 Автомобилски Приклучок Рог Вратило Позиција Инјектор Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta

0.100" 2.54 mm 6 Pin двоен ред на IDC Конектор Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента Кабел вирус олеснување се Хра

Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015 опсег : 65 ~ +165 (Ј

: ) Мојот skype е ЛусиЖупревозот1 Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на вр

12159 Слични Производи40 Pin 1x40 Еден Ред Машки 2.54 Breakable Pin Насловот Конектор Црна ЛентаPin Теренот : 2 54mmвкупна Г

Please wait...