0
clear
  • Шарм Ретро унисекс Широк Крава Кожни Нараквици Панк Двојно Хривнија Тока алки Креативни Прилагодливи Wristband Накит FS045
  • -20%
  • -20%
Шарм Ретро унисекс Широк Крава Кожни Нараквици Панк Двојно Хривнија Тока алки Креативни Прилагодливи Wristband Накит FS045

Шарм Ретро унисекс Широк Крава Кожни Нараквици Панк Двојно Хривнија Тока алки Креативни Прилагодливи Wristband Накит FS045

DEN 315.84
DEN 196.00

Достапност
Производот е достапен

Производот Категорија : Белегзии Погоден : Жените & Мажите Стил : Мода Материјал : Кожа Тежина : 60g Големина : Нараквица (ширина) 5 CM * (долго)44 CM

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
ZHONGTAO
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
FS045
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Нараквици
Функција:
Нараквици
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
44cm

Производи во категоријата

Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress,ние ќе одговориме во рок од 24

производот се покажеОпис на производот Материјал : кожа+pyrite Хривнија Име : 2013 топла трговија на големо pyr

Материјал : Вистинска кожаБоја : кафена,црнаГолемина : 17cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

Име : Кожа Хривнија Материјал : кожа Стил : Ретро / панк / Мода Тежина : 35 грама Димензии : Должина 22 CM; шир

Пријателство Хривнија Мода Нова Жена Бохемски Рака Накит Плетенка Заврши Boho Хривнија Инспиративни Нар

ОписВе молиме имајте во предвид за оваа серија рачно изработени нараквица може да обичај прави било кој

Квалитет : ААА+++Материјал : Кристал / Камен монистра / БакарПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на слика

Име : кристал кожа заврши нараквициМатеријал : смола кристали + вистинска кожаГолемина : 3840 см должинаТе

Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина го цениме за нас, ве молиме да потрае не

Материјал : Вистинска кожаБоја : кафенаГолемина : 1718cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална ца

Откако ќе датотека за враќање,ве молиме Notpush нас!Ние ќе го организираме во соодветно време.Ако вкупната

Материјал : Вистинска кожаБоја : црна, бела, кафеава, црвенаГолемина : 17cm, прилагодливПакет : OPP вреќа

Balibali Фацетирани Камен Мушка Хривнија Насмевка Черепот Шарм, Мажите Кожни Нараквици За Жените Ткаени Во

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

Ако вкупната грешка сума е во опсег од $15,Ние ќе Наплата тебе(Нема друг испорака).ве молиме испратете наш

Почитувани Купувачи : 1 Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги ако сте примиле производ има бил

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Точка Законик : JB001 Матер

Please wait...