0
clear
  • LEEWA 100pcs Бела 9006 HB4 12V 55W/100W Автомобил Светла за Магла Халоген Сијалица Фарови Светилка Автомобил Извор на Светлина Паркинг #CA2139
  • -20%
  • -20%
LEEWA 100pcs Бела 9006 HB4 12V 55W/100W Автомобил Светла за Магла Халоген Сијалица Фарови Светилка Автомобил Извор на Светлина Паркинг #CA2139

LEEWA 100pcs Бела 9006 HB4 12V 55W/100W Автомобил Светла за Магла Халоген Сијалица Фарови Светилка Автомобил Извор на Светлина

DEN 4896.00
DEN 3378.00

Достапност
Производот е достапен

На халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гас-исполнет светилка на слични моќ на работа и живот, за производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата. Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму, со Оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ниска потрошувачка на енергија. Лесна инсталација, приклучок и да го замени. Мала тежина, долготрајни. Напредни Xenon технологија. Подобро одблесоци од патот знаци. Ги вклучите светлата изгледа дека на луксузни автомобили. Спецификации : Грло : HB4 Боја : Бела (како слика) за Апликација : Фарови Ниска /Висока Греди Напојување : 12 V 55 W/100 W Подолг Живот : До 60000 Часот Забелешка : За безбедноста на вашите очи, ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар. Возилата опремени со една фабрика ксенон hid систем ќе користат различни сијалица големина. Ве молиме обратете се до вашиот сопственици рачно или пребарајте на интернет за точни fitment.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
100W, 55W
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
LEEWA
Wattage:
55W/100W
Напон:
12V
Извор На Светлина:
халоген
Автомобил Марка:
сите
Температура На Боја:
5000K
Автомобил модел:
сите

Производи во категоријата

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако не можете да се исход

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче2

Име на производ : 100 W 12000 LM Автомобил Led Фарови Материјал : отпорни на Топлина авијација алуминиум Извор н

Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Начин на плаќање : имате 24

20pcs T10 Hotsale!! 168 194 1210 3528 Автомобил Страна Оптоварување Светлина Бела 13 SMD LED DC12 V Автомобил Внатре Читање Све

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Вие мора да му кажете ни што дефектот е и

Животниот век над 30.Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл Неисправни предмети МОР

2 парчиња Автомобил 100 W БЕЛА КРИ 20 SMD ЧИП 1156 BA15 S 382 P21 W ОБРАТНА / светилки drl / КОЧНИЦА / МАГЛА СУПЕР СВЕТЛО СИ

72*2in Бруто Тежина : 0.2 парчиња / set H7 Светлата Светилки 72 W 6000 K CSP LED Чип 9~36 V Главата светилка Магла Светлина 8

FSYLX H11 H4 H7 LED 9005 9006 Светлата 72 W 8000lm Авто Пред Светлина H11 Магла Светилки 6500 K led светло извори кочанspeciafication П

Ако помали фактура вредност е потребно за подобро завршување на сопствени грешки, ве молиме однапред.Ко

Ви благодариме Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Или ве молиме контактира

Производ модел : JSH116 COBLED Type : КОЧАНLED П'ty : 6 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Чиста белаПриклучок тип : H8Напон : 122

Горенаведените цитати 9 LED постојана светла поставени на цените, доколку треба да го однесете пак, ве мол

10 Unit H7 Ксенон HID Сијалица Добра Quanlity Светлата Плазма Кварц Ion 12 V Сијалица 55 W Јасно Леќа Xenon бела за бенц за

Decription на стоки : Еден зрак Модел : H1, H3, H4, H7, H8 / H9 / H11, HB3 / 9005, HB4 / 9006, 901Lumeno: 3500 Лумен на крушка, 7000 Lm за ПарТекст

2 парчиња 7 S CANBГРЕШКА СЛОБОДНИ H4 9003 HB2 H / L зрак 160 W 16000 LM Philips Lumileds ZES Висока Моќност Автомобил Авто Камион Led

2 Пакет Xenon Бела H7 Висока Моќност Foglight 140 W 6000 K LED Светла Светилки 1000 LM светилки drl / Светла за Магла за Автом

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прв

2) Увозните давачки,даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ние разбираме дека се

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави пози

2 парчиња D1 / D2 / Д3 / D4 D2 S D2 R D2 C D4 Автомобил Авто Камион LED Светлата Конверзија Комплет 110 W 10400lm 6000 K Белата Led

Спецификација : 1) Моќност : 40 W / сијалица2) Прозрачна : 4800 LM / сијалица3) животниот век : 30000hours4) Работна темп

2x 9012 12 V 55 W Халоген Xenon Сијалица со Кварц Стакло Висока Wattage 6500 K Бела 9012 ЌЕ HIR2 HIR PX22d Светлата СветилкиОПИС

Pari Најновиот Автомобил Автомобилот H1 КРИ Чипови LED Светлата Ниска Зрак Конверзија Комплет 6000 K 4000 LM 40 W H1

Please wait...