0
clear
  • 134x170cm Европски Стил на Јога Фитнес Клуб Луксузни Ќебе Бохемски Фреско Моравија Дома дневна соба ѕид виси tapestry ST-19
  • -20%
  • -20%
134x170cm Европски Стил на Јога Фитнес Клуб Луксузни Ќебе Бохемски Фреско Моравија Дома дневна соба ѕид виси tapestry ST-19

134x170cm Европски Стил на Јога Фитнес Клуб Луксузни Ќебе Бохемски Фреско Моравија Дома дневна соба ѕид виси tapestry ST-19

DEN 4608.00
DEN 3456.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации.Ние сме исто така купување агент за многу години. ви благодариме за вашето добро да се разбере.

Кон својствата

Бренд Име:
JLY
Шема:
Извезена
Тепих Продажба:
мало
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Број На Модел На:
ST-16
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Националните карактеристики
Обликот:
правоаголник
дизајн:
Aubusson
Шаблон Тип:
Печати
Чистење Тип:
Други,Рака Мие
Tapestry Име:
Моравија
Обликот:
правоаголник
Шема:
Извезена
Материјал:
Памук жакард
дизајн:
Aubusson
Големина:
134x170cm
Тежина:
1.5kg
Чистење Тип:
Рака Мие / Избрише / Други
Стил:
Европски стил

Производи во категоријата

15175322047837270 2018 Топла Продажба Таписерии парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Месечината Таписерии Планета Круг Јама Простор Шема Месечината Eclipse Ѕид Виси Дома Декорација Додатоци B

Точка Име : Tapestry Пакување листа : 1*Tapestry Материјал : Полиестер Големина : 130cmx150cm, 150cmx200cm Сезона : Пролет, Лет

универзумот маглина tapestry ѕид виси tenture mural tapiz gobelin decoracion mandala шарени ѕид tapestry1 Материјал : Полиестер2.Голе

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна п

Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за си

Ние сме професионални фабрика,Постојат многу Шема како следното.Издржливи доволно за двете внатрешна и

Сончевиот Систем Таписерии Планета Решавање На Сина Земја Месечина, Венера, Јупитер И Плутон Марс Писмо

Карактеристики : 1 Примена : за кревети и спална соба, лето ќебе, климатизација ќебе, мултифункционални ќ

Психоделичен Ѕвезденото Небо Таписерии Ѕид Виси 3 D Астронаут вселенска Станица Дома Декорација Bedspreads 13

Опис на производот ·Материјал : Полиестер ·Пакет се вклучуваат : 1 парче tapestry ·Печати : Само една страна п

Please wait...