0
clear
  • Моден Накит Симпатична Мачка Австриската Кристал Pendant Ѓердан за Жените Мис Cat Ѓердани & Pendantses ON009
  • -20%
  • -20%
Моден Накит Симпатична Мачка Австриската Кристал Pendant Ѓердан за Жените Мис Cat Ѓердани & Pendantses ON009

Моден Накит Симпатична Мачка Австриската Кристал Pendant Ѓердан за Жените Мис Cat Ѓердани & Pendantses ON009

DEN 197.28
DEN 128.00

Достапност
Производот е достапен


1
Детали :

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
3.5x6cm
Пол:
Жените
Функција:
Порака За Потсетување,Аларм,Период Tracker,Повик Потсетник
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
AMOURJOUX
Материјал:
Кристално
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
HOBON009
Материјал:
Легура
Пакување:
Opp Кеси
Должина:
80cm

Производи во категоријата

Браун природни барок слатководни бисер&школка влакно ѓердан жените pendant ѓердан накит во сребрена тока з

Сребро Злато Боја Љубов Срцето Ѓердани & Приврзоци Нерѓосувачки Челик Синџир Ѓердан Изјава Ѓердан Жени

Pendant Големина : 5.5x3.3 см (1cm=0.394 во) Синџир Должина : 45+5 cm Тежина : 20 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика сн

МатеријалБисер;каменБисер89mmКамен8ммСтилКласиченДолжина50cmБојаБела;зеленаТежина46gШарм бел компир сла

dianxiaobao_1dianxiaobao_2100% Сосема НовОва е нова казна модерен накит со непобедлива цена.Погоден за лична носи или

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Топла Едно Парче Аниме Cosplay ХЕЛИКОПТЕР Мода Сакав Ѓердан за Жени Мажи Christams Подароци HC11444 100% Сосема Нов и

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Гроз

добредојдовте во мојата продавница!Опис на производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custom

Топло Препорачувам ID : 6766Име : 925 sterling silver pendant ѓердан за жените Големина : Прилагодлив,4145см Носи Повод : Св

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel турски Pendant Ѓердан Љубов Срце Црвено Џеб Часовници За Жени Џемп

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Срцето & Круг Interlocking Шема Рим Диг

Бохемија Multilayer Ѓердани Црна Кристал Ѓердани & Приврзоци Домот Изјава Ѓердани Гроздобер Накит SNE160083105 100%

SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки ЧеликЛинк Синџир Ѓ

Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет) производот ќе биде добро спакувани и испратете го на в

Multilayer Тиркизна Монистра Жените Ѓердан Со Tassel Приврзоци Лето Триаголник Кристал Pendant Ѓердан Женски Наки

СпецификацијаМатеријал : тиркизна монистраChian Должина : 38inchБоја : како на слShippment1 Производи ќе бидат исп

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА26gмушка дијаметар : 6mmЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинако

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета и

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Please wait...