0
clear
  • Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 5000pieces/многу Големина 6-8 (15-20cm) Добар Квалитет Обоена Микс Петел Coque Пердуви
  • -20%
  • -20%
Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 5000pieces/многу Големина 6-8 (15-20cm) Добар Квалитет Обоена Микс Петел Coque Пердуви

Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 5000pieces/многу Големина 6-8 (15-20cm) Добар Квалитет Обоена Микс Петел Coque

DEN 10127.52

Достапност
Производот е достапен


Одобрението за промет на големо во CHINAZP Фабрика 5000pieces/многу Големина 6"-8" (15-20cm) Добар Квалитет Обоена Микс Петел Coque Пердуви
1.Име на производ : Петел Coque Пердуви
2.Материјал : Пилешко пердув
3.Боја : Комбинација
4.Модел : Обоена
5.Должина : 15~20cm(6~8inch)
6. Пакување : 5000pieces/многу
7.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
8.Фабриката сајт : www.ywgy.cn
9.Бренд име : CHINAZP
10. Продавницата за веб-страница :
11. Trademanager ID : cn1000610506
12. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
На овој линк е за промет на големо 5000 парчиња на случаен микс топла продажба и акции бои, ние не прифаќаме никакви барања за бои.
Ако имате одредени бои, ве молиме, изберете и цел од страна на вистинската боја линк :
Ви благодариме многу за вашиот разбирање!
Овие plumage се индивидуални Седло, Schlappens & Coque Пердуви, целосна ширина и премиер на квалитетот на Индискиот пердуви.
Овие се главните атракции и headpieces во хор линии и циркус настапи.
Тие се, исто така, погодна за сите типови на капи.
Од индијанци headdresses да millinery скратува, дури и да quill пердув игли, овие пердуви се една прекрасна намали со многу уметности и занаети можности, како и.
Тие се приближно 10-15cm должина, премиерот квалитет.
Трговија на големо и масовно купување на овие петел пердуви е на располагање по барање.
Ви благодариме за гледање.
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Кон својствата

Материјал:
Пилешко Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
микс
Име на производ:
Микс Петел Coque Пердуви
боја:
микс
Пердув должина:
15-20cm(6-8inch)
Пакување:
5000pieces/многу
Име На Компанија:
Yiwu ZP Занаети Co., Ltd
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn1000610506

Производи во категоријата

Трговија на големо!10pcs / многу Ној пердув 5560cm / 2224inch бела боја ној plumages plumes за свадба декорација изведбиОп

Ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем, те направи среќен шопинг расположение Како на купувачот тоа

5) Сите увозни давачки или такси се купувачот одговорност.Опис На ПроизводотДруги Бои ЛинкПроизвод Вове

Висок Квалитет на Вистински Ној Пердув Намали за Продажба во Фабрика ЦенаБоја : имаме бела,црна,жолта,зе

Ново! 50pcs1214 многу инчи / 3035 cm / Rose red висок квалитет на кур опашка пердув / DIY свадба додатоци Божиќ парти

Бела Долга Goose Пердуви 50pcs 2025cm Турција Накит Наоди Фестивал Свадба перформанси Занает Пердув Бесплатен

ве молимеПред да се обрне внимание на оваа цел Повеќе брзо и безбедно, треба седум до десет дена, ве моли

Трговија на големо квалитет 100pcs совршен светла боја природни ној пердуви 1618 инчи / 4045 cm спектар на опци

Трговија на големо!100pcs 2530cm / 1012inch бела ној plumes пердув евтини пердуви ној пердув свадба маса декорацијаОп

Бесплатен Превозот Нови пристигнување!2meters долго сива НОЈ ПЕРДУВ БОА ној здолниште природни пердув plume

Бесплатен превозот 100pcs / торба 8kinds мали природни pheasant пердуви за DIY занает накит додаток дома декорација

Трговија на големо!100pcs 2530cm / 1012inch Меи црвено ној plumes пердув евтини пердуви ној пердув свадба маса декора

Опис На Производот1.Големина : 4550cm 1820 INCH2.Боја : црна3.Количина : 100pcs / многу4.Сите производи се со висок ква

Cheng Bright трговија на Големо 500 PCS 3035 CM Природни Петел опашка Пердуви За Декорација Занает Пердув Christma Diy Pheas

трговија на големо 50pcs beatiful природни бисерки пердув 1318cm / 57inch Декоративни diy прибор за Облека за Накит д

15787337707649486 Топла Продаде дворот дворот дворот дворот дворот двор1)да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Сите

Please wait...