0
clear
  • 25kg10g Дигитални Електронски Виси Скала Мини Џеб Багаж Јадица за Риболов Рамнотежа на Тежината Скали Висока Прецизност 4 Видови
  • -20%
  • -20%
25kg10g Дигитални Електронски Виси Скала Мини Џеб Багаж Јадица за Риболов Рамнотежа на Тежината Скали Висока Прецизност 4 Видови

25kg10g Дигитални Електронски Виси Скала Мини Џеб Багаж Јадица за Риболов Рамнотежа на Тежината Скали Висока Прецизност 4 Видови

DEN 138.24
DEN 127.00

Достапност
Производот е достапен


25kg10g Дигитални Електронски Виси Скала Мини Џеб Багаж Јадица за Риболов Рамнотежа на Тежината Скали Висока Прецизност 4 Видови
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Кон својствата

Дисплеј Тип:
L;CD
Капацитет:
25kg
Напојување:
CR2032 батеријата
Точноста:
10g
Тип:
Виси Скала
Големина:
90*43*18mm
Број На Модел На:
A11
Номинална Оптоварување:
25kg

Производи во категоријата

50kg / 10g Патнички багаж Скала Дигитални LCD Електронски Преносни Багаж Тежина Скали Со Рака Сребро За Удобе

со DHL fedex 0.001 g 50g Висока Precision Jewelry Дијамант Гем Карат Скали Дигитални Електронски Пребројување на Функциј

Материјал : Алуминиум Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики 200g капацитет со 0.01 g точноста Ултр

500g 0.01 g Електронски Тежина Diomand Рамнотежа Прецизност Преносни Џеб дигитална Вага Накит пондерирање со с

Ако имате дефект на ставка сакате да се вратите или попуст Ве молиме контактирајте со нас преку email, доко

Напојување : DC 9 V2 A11 Во тоа време, линија се појавува на врвот на екранот.Основана во 2009 година, ние сме по

Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано 200g / 0.01 g се две вид на копчињата за да изберете 200g / 0.01 g с

02 gЛинеарноста± 0 Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pickup усл

50kg Мини Преносни Електронски Скала 110lb Тежината на Багажот Скала Дигитални LCD Риболов / Travel Виси Кука Ска

Рачно TurnoffПритиснете ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за некое време да го користи своето turnoff functtion.Тен

Избор на мерка единици, g,оз,ct Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други ме

Русија клиенти.Пратката & Политика На ВраќањеИспоракаНие можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, E

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

12pcs Milligram Калибрација Тежина Поставите 1mg да 50mg За Рамнотежа Тестот F1Карактеристики : Материјал : Ф1 Нерѓо

001 300g Лабораторијата за електронски рамнотежа висока прецизност мерење инструмент Бидејќи батеријата

100pcs страна на курирската служба dhl fedex Електронски Дигитални Гем 0.1 g X 500g грам Накит дијамант LCD џеб скала

Please wait...